Se cunosc echipele de start la UTA – FCSB! Surprize de ambele părți





Antrenorii echipelor UTA și FCSB, Gyuszi Balint respectiv Toni Petrea, au decis primul unsprezece cu care vor începe partida din această seară.
Balint merge pe continuitate și le dă în continuare credit unor jucători care au evoluat în ultimele etape profitând de lipsa unor așa zis titulari. Astfel, în echipa de start îi regăsim pe Balauru, Florin Ilie sau Isac, iar Hora a fost ales în locul lui Adrian Petre.
La FCSB vedem în formula de start jucători care au apărut rar în ultima vreme: Crețu, Vână sau Ovidiu Popescu pe poziția de mijlocaș central.
UTA: Balauru – Peteleu, Erico, Florin Ilie, Shlyakov – Modestas Vorobjovas, Isac – Antal, Roger, Denis Rusu – Hora
Rezerve: Iacob, Benga, Tomozei, Roșu, Albu, Miculescu, Voinea, Cipri Rus, Adrian Petre
FCSB: Vlad – Crețu, Miron, Cristea, Radunovic – Vînă, Ovidiu Popescu, Olaru – Moruțan, Tănase, Coman
Rezerve: Straton, Panțîru, Haruț, Perianu, Musi, Ciuciulete, Istrate
Comentariile portalului
Falca-****,Cionca-****,Pistru-****,Balcea-****,tot PSD și PNL-****,Fifor-****.
== PUPPYDOGUL LUI PUSHCULITZA FACE PE MORALISTUL -- SCARBA MI E -- SI EL SI JANINA FAC MORALA DE CARCIUMA == PUSCULITZA NE FACEA MORALA SA FIM PATRIHOTZI CA EL -- CE (...)
== RESPEKT PT CORPUL MEDICAL -- SUNT ZEI PE PAMANT == FAC MINUNI CU DOTAREA MINIMALA A SPITALULUI JUDETZEAN ==