România a ratat finala Fed Cup 2019. Echipa de tenis a României a pierdut confruntarea cu Franța
Semifinala Fed Cup 2019, dintre România și Franța, a avut loc în acest weekend, la Rouen, în Franța. Florin Segărceanu le-a convocat pentru meciuri pe Simona Halep, Mihaela Buzărnescu, Irina Begu, Monica Niculescu şi Raluca Olaru. Din păcate, echipa României a piedut șansa unei calificări istorice într-o finală de Fed Cup. Franța se va întâlni cu Australia în noiembrie.
România a ratat calificarea în finala FedCup, după ce perechea Monica Niculescu/Simona Halep a fost învinsă, duminică, la Rouen, cu scorul de 5-7, 6-3, 6-4, de cuplul Kristina Mladenovic/Caroline Garcia. Franţa s-a impus în faţa României, cu scorul de 3-2, în semifinalele FedCup.
sursa: digi24


















Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)