Compania Ryanair va relua zborurile de pe aeroportul din Oradea
Aeroportul Oradea va avea din nou curse internaționale. Conducerea regiei a anunțat că începând din luna iulie compania Ryanair va asigura zboruri către două destinații din Italia și câte una din Marea Britanie și Germania. Reluarea curselor fusese programată inițial pentru luna februarie, însă a fost amânată din cauza pandemiei.
Potrivit programului de zboruri transmis de Aeroportul Oradea, de la 1 iulie, în zilele de marți vor exista câte două curse spre Milano (Bergamo) și Londra (Stansted), miercurea spre Dusseldorf, joi spre Bologna, sâmbăta spre Dusseldorf (Weeze), Milano (Bergamo) și Londra (Stansted), iar duminica spre Bologna.

De asemenea, conform unei postări pe contul de Facebook al Aeroportului Oradea, achiziționarea biletelor de călătorie se poate face deja accesând site-ul companiei, www.ryanair.com/ro.
Citește mai mult AICI


















Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)