Leonardo DiCaprio face un film din scandalul emisiilor de la Volkswagen





Scandalul emisiilor care afectează grupul Volkswagen a captat imaginația producătorilor de la Hollywood, care vor transforma subiectul într-un film, relatează InCont.ro.
Pelicula va fi o colaborare între compania lui Leonardo DiCaprio, Appian Way, și Paramount Pictures, a anunțat Bloomberg.
Filmul se va baza pe o carte despre scandal, semnată de Jack Ewing, pe care autorul o scrie în colaborare cu compania de producție a cunoscutului actor.
Comentariile portalului
Cum sa nu se puna la socoteală? Sigur că se pune. Dar că idolul lui Gică Ultras, Piticul Pinocchio nu e cu toate țiglele pe casa, se pune la socoteală? (...)
Dezbaterile de la UniBuc, Europa FM și Camera de Comerț, pe care le-a refuzat Nicușor pe motiv că el merge să dezbată doar la TV (Digi și A3 - (...)
Istoria se repetă și în 2025. "Fac apel la toate forțele politice să facă front comun împotriva acestor elemente de tip fascist, de tip legionar, care acționează împotriva intereselor (...)