Ce s-a mai ales de vloggerița arădeancă Ana Morodan





Ana Morodan a fost trimisă în judecată de Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1, după ce în luna martie a fost prinsă de poliţiştii de la Rutieră având permisul de conducere suspendat şi fiind sub influenţa alcoolului şi drogurilor.
Ana Morodan este acuzată şi de săvârşirea infracţiunii de refuz sau sustragere de la prelevarea de mostre biologice, informează Agerpres. Dosarul a fost înregistrat la Judecătoria Sectorului 1, însă Parchetul nu a făcut un anunţ privind trimiterea în judecată.
La sfârşitul lunii martie, un echipaj de la Poliţia Rutieră a făcut semn regulamentar de oprire unui autovehicul la volanul căruia se afla Ana Morodan. Şoferiţa nu s-a conformat, şi a intrat în coliziune cu două autovehicule.
Mai multe detalii AICI
Comentariile portalului
Plangere la Politie si smardoiasul sa faca o vizita la Beciul Domnesc.
Cu mare regret am observat că nu ne mai frecventați.... din păcate, ceea ce nu ați înțeles la momentul în care a început să vă jignească (...)
Dacă are acceptul lui Falcă acest individ crede că poate să facă orice îl taie capul trebuie demolată această construcție ilegală și o amendă care să l usture chiar ș (...)