Vor cânta la Picnic Festival Teo Milea, Byron, Kosmic Blues, Next Ex și nu numai





Evenimentul în aer liber din cadrul Zilelor Aradului, Picnic Festival, a cucerit arădenii încă de la prima edițe, cea de anul trecut. Era normal, așadar, să revină și în acest an, aducând arădenilor încă o dată cea mai bună mâncare stradală și muzică de calitate, într-un cadru relaxant.
Evenimentul va avea loc în perioada 17-26 august 2018, pe faleza Mureșului, între Perla și Belvedere. Pe scenă vor urca artiști și trupe care au mai concertat la Arad, fie la Street Food Festival și la festivalul Particles sau în anumite cluburi arădene, dar asta nu face decât să confirme cât de îndrăgiți sunt de către arădeni.
Iată programul complet, pentru fiecare zi a festivalului:
PROGRAMUL CONCERTELOR
17 august
– Amalia Gaiță
– Teo Milea
18 august
– Pinholes
– Next Ex
19 august
– Byron
– Kosmic Blues
23 august
– JazzyBit
– R.U.A
Comentariile portalului
Falcă e mult mai mult decât bolojan Uitați vă la Cum arată Aradul față de Oradea de ce nu este pomenit și numele acestui ctitor de Arad el (...)
Să ne ferească Dumnezeu că acest imbecil să ajungă prim ministru să nu i dați prostului puterea că s a văzut cât de Răzbunător este
Ar trebui să faceți dosar penal la cei care au inventat Acest program de numit sumal .Care este total nefuncțional la acești tâlhari care jefuiesc pă (...)