Tragedie în lumea handbalului. Mihaela a murit la doar 33 de ani
Mihaela Brândușe (fostă Visceanu), mamă a unei fetițe de 4 ani și fostă handbalistă la Silcotub Zalău, a murit din cauza unor grave probleme de sănătate. În urmă cu doar câteva zile împlinise 33 de ani.
Mihaela Brândușe a câștigat de 3 ori titlul național cu Silcotub Zalău, în 2001, 2004 și 2005, dar s-a retras la doar 27 de ani.


















Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)