Simona Halep va relua colaborarea cu Darren Cahill





Simona Halep (27 de ani) a anunțat azi reluarea colaborării cu Darren Cahill (53 de ani), după un an de pauză. Vestea a făcut rapid înconjurul lumii, iar contul de Twitter al campioanei noastre a fost luat cu asalt.
Mii de like-uri, sute de repostări și de comentarii a adunat Simona Halep în doar prima oră după ce a făcut marele anunț. Fanii au primit cu entuziasm vestea și sunt convinși că revenirea australianului va fi un mare atu pentru sportiva din Constanța.
„Simona Halep și Darren Cahill, din nou împreună din sezonul 2020”, au postat și cei de la WTA Insider. Aceștia au extras și pasajul esențial din mesajul Simonei Halep: „Ultima dată te-am ucis și am de gând să te ucid din nou! Bine ai revenit! Abia aștept să terminăm ce am început! Pe curând!”
sursa: digisport
Comentariile portalului
Aveți dreptate, nu am fost atent la toate amănuntele, am insistat pe idee. Într-un comentariu anterior însă apare și această informație. Ceea ce este chiar bine, ilustrâ (...)
Se pare că v-a scăpat un detaliu! Nu doar mai marele județului a fost cel dintîi la primirea luminii, ci chiar pupila sa a fost cel care (...)
Mai este o întrebare; de ce a secretizat cnsas nota!? Din articolul de pe g4media se înțelege ca cnsas e prima oară când face asta.