S-a apropiat de fiica ei mai mult decât trebuia. O arădeancă, cercetată pentru încălcarea ordinului de protecție
Comunicat. Polițiștii Biroului de Ordine Publică cercetează o femeie de 55 de ani, din Arad, care, în ziua de 27 iulie a.c., ar fi încălcat ordinul de protecție emis de Judecătoria Arad pe numele său, apropiindu-se de fiica ei la mai puțin de 100 de metri, cum s-a dispus prin decizia magistraților.
În cauză a fot întocmit dosar penal și se efectuează cercetări sub aspectul săvârșirii infracțiunii de încălcarea ordinului de protecție.

















Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)