Fără apă, joi, la Zimand Cuz
Comunicat. Furnizarea apei potabile va fi întreruptă joi, 06.07.2023, în localitatea Zimand Cuz, în intervalul orar 09:00-16:00, pentru lucrări de mentenanță la rețeaua de distribuție.
Compania de Apă Arad prezintă scuze utilizatorilor afectați pentru disconfortul creat și le recomandă să își asigure, din timp, o rezervă de apă pentru consum și menaj.

















Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)