Bursa locurilor de muncă la Expo Arad – EVENIMENT ANULAT





UPDATE – Evenimentul a fost anulat din cauza restricțiilor Covid-19.
Camera de Comerț, Industrie și Agricultură a Județului Arad în parteneriat cu Universitatea Aurel Vlaicu din Arad, invită companiile să participe la Bursa Locurilor de Muncă, eveniment desfășurat în cadrul proiectului ROHU-406.
Evenimentul va avea loc în data de 26 octombrie 2021, la Expo Arad, situat în Calea Aurel Vlaicu Nr. 300, începând cu ora 10ꓽ00.
În cadrul evenimentului veți beneficia de un stand gratuit, în care veți putea prezenta ofertele de muncă pe care le puneți la dispoziție.
Vă rugăm să confirmați prezența la adresa de e-mail: [email protected] până cel târziu vineri 22.10.2021, ora 11.00.
Accesul în spațiul expozițional se va face cu respectarea normelor privind prevenirea infecției cu SARS – CoV-2.
Pentru detalii vă stăm la dispoziție prin e-mail: [email protected]; [email protected];
Persoane de contact: Vasile Blidar; Radu Mătiuț.
Comentariile portalului
Si cu cealaltă persoană ce se întâmplă? (Asta daca nu au născocit povestea cei doi pescari). Poate omul într-adevăr fuge de poliție, poate e doar drac (...)
A folosi cuvântul ”suporter” pentru astfel de barbarisme, este JIGNITOR față de majoritatea adevăraților suporteri!!! RUȘINE!!!
Tot înfocată ești. Și nu e de la canicula🤣🤣🤣