Arădean de 19 ani căutat pentru tâlhărie, prins de Poliția Locală. Tânărul a furat o pereche de cercei de aur





Un arădean în vârstă de 19 ani, căutat pentru comiterea unei tâlhării, a fost depistat de polițiștii locali. Tânărul furase o pereche de cercei de aur, iar semnalmentele acestuia au fost transmise de către Poliția Națională prin dispeceratul Poliției Locale, solicitându-se sprijin pentru prinderea tâlharului.
„În data de 15 mai, un echipaj de ordine publică din cadrul Direcției Generale Poliția Locală Arad, a predat Poliției Municipiului Arad o persoană de sex masculin, urmărită pentru tâlhărie. În jurul orei 11:20, imediat după semnalarea faptei de tâlhărie prin Dispeceratul Poliției Locale, respectiv solicitarea acordării de sprijin, de către Poliția Națională, polițiștii locali s-au mobilizat în teren, în vederea căutării individului.
După aproximativ 20 de minute, C.I., în vârstă de 19 ani, domiciliat într-o localitate din județul Arad, a fost identificat de patrula Poliției Locale, pe Calea Aurel Vlaicu, după semnalmentele transmise de Poliția Națională și predat Secției 2 Vlaicu, în vederea cercetărilor pentru infracțiunea de tâlhărie. Menționăm că obiectul furat a fost recuperat, după prinderea individului”, au transmis reprezentanții Poliției Locale Arad.
Comentariile portalului
== POCNITORILE -- DISTRACTZIA PROSTILOR SI A SARACILOR == CEA MAI IEFTINA DISTRATZIE == MANIFERE ==
== MAHALAUA EUROPEANA PLINA CU GHIAURI PUSIFICATZI == SCARBA MI E
Sa jignești îți place. Atât poți, asta faci. Vezi că o zi are 24 de ore și începe la miezul nopții 🤣