Incendiu la Semlac. O fostă puierniță a ars puternic
O fostă puierniță, aflată la marginea comunei Semlac, în apropierea râului Mureș, este cuprinsă de flăcări. Potrivit informațiilor noastre, în momentul redactării acestei știri, pompierii nu au ajuns încă la fața locului.
Update. Inspectoratul pentru Situații de Urgență „Vasile Goldiș” a județului Arad ne-a informat că incendiul a pornit de la vegetație și a afectat un grajd dezafectat. A ars acoperișul acestuia.
Pompierii au stins incendiul în 5 ore.




















Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)