Andreea și Patrik Haizăr, din nou pe podium! Cei doi arădeni s-au făcut remarcați la un concurs din Franța





Doi dansatori din Arad au reușit să se facă din nou remarcați prin performanța lor. Andreea și Patrick au participat în urmă cu aproximativ cinci săptămâni la Naționalele României, acolo unde au reușit să devină campioni. Pasul următor era să câștige cât mai multe concursuri până în octombrie, atunci când vor participa și la Mondiale. Și asta au făcut. Cei doi au reușit să ajungă din nou pe podium, de această dată la un concurs care s-a organizat în Franța.
„Drapelul României a fost ridicat în Franța pentru perechea de arădeni Haizăr Patrik Raul și Haizăr Andreea Silvana care au obținut medalia de bronz! Lyon a fost orașul gazdă al concursului Wdsf International Open la care cei doi dansatori arădeni (și antrenori ai Școlii de dans Royal Steps) au participat în cadrul categoriei Seniori 1 Latino. În calitate de Campioni Naționali ai României 2022 la categoria lor, Haizăr Patrik și Haizăr Andreea continuă să fie inspirație pentru dansatorii pe care ii antrenează și nu numai!”, scrie pe pagina de Facebook a clubului de dans Royal Steps Arad.
Comentariile portalului
"Amenințătoare"? E clar, 😒
Totuși e bine că fraierit l-ați pus între ghilimele. Păcat că nu ați făcut același lucru cu pseudonimul. Și știți de ce? Simplu: (...)
Ce previzibil și ușor de "fraierit" ești. Îngrijorător e faptul că dai semne clare de "citire pe diagonală", stai, parcă se spune analfabetism funcțional, eh, hai (...)