Miss Arad 2016 nu se lasă! Anul acesta a câștigat titlul „Miss Transilvania”





Cu o săptămână în urmă a predat coronița Miss Arad tinerei Iulia Felnecan, iar acum a câștigat titlul „Miss Transilvania 2017”. Este vorba de Oana Dragu (16 ani), Miss Arad 2016.
Concursul regional de frumusețe „Miss & Mister Transilvania 2017”, organizat de Szelenyi Gabriela Events și MissTV, a avut loc vineri (28 iulie) seara, la Infinity Ballroom din Satu Mare.
Arădeanca Oana Dragu a surclasat reprezentantele orașelor Oradea, Satu Mare, Cluj Napoca, Baia Mare, Bistrița, Brașov, Târgu Mureș și Sibiu, chiar dacă a fost singura finalistă din Arad.
Nu este prima oară când frumoasele arădence participante la concursul județean Miss Arad obțin premii importante și la Miss Transilvania. În anul 2014, Alexandra Pozsar (Miss Arad 2014) a obținut locul 2 la Miss Transilvania, iar Andra Mădălina Duma (Miss Arad 2013) titlul „Miss Carpați 2014”. Bianca Tirsin a adus la Arad titlul „Miss Fainoșag” în 2015, în același an în care a primit coronița Miss Arad, iar anul trecut, în 2016, titlul „Miss Fainoșag” a fost declarată tot o arădeancă, Andrada Izabela Pasc.
Comentariile portalului
Tovarăși, mai un pic de răbdare și-n noaptea de anul nou vom avea voie doar să ciocnim un păhărel dă șampanie fără alcool, să câ (...)
Naționala României nu poate fi diferită față de societatea românească, e la fel de plină de impostură. Un antrenor ramolit care a adunat niște jucători (...)
== POCNITORILE -- DISTRACTZIA PROSTILOR SI A SARACILOR == CEA MAI IEFTINA DISTRATZIE == MANIFERE ==