Tun de 10000 de lei într-o parcare în Vladimirescu!





Știri Arad. Agitație mare în centrul comunei Vladimirescu, mulți polițiști, de la postul de Poliție Vladimirescu și de la „Criminalistica” din IPJ Arad – în urmă cu o oră. Șoferul unei firme de distribuție a reclamat faptul că din mașina sa, în perioada în care se afla într-o farmacie aflată pe strada Gării, la 150 de metri de DN 7, au dispărut aproximativ 10.000 de lei.
Polițiștii prezenți la fața locului au refuzat să dea vreun detaliu cu privire la ceea ce s-a întâmplat, însă, din ceea ce am observat și discutat cu mai multe persoane, intervievează martori, caută filmări din zonă, orice indiciu care să ducă la rezolvarea cazului.
Taximetriștii prezenți la fața locului susțin ca i-au auzit pe oamenii legii spunând că încuietoarea mașinii nu a fost forțată, astfel că asta conduce la mai multe ipoteze.
Revenim cu amănunte.
Comentariile portalului
din pacate nu este doar o poveste…este cosmarul realitatii in care ne regasim foarte multi…
Parasca a fost profesor pentru sute, poate chiar mii de politisti din intreaga lume. Ce cauta el in politica?
Nu se potriveste absolut deloc aceasta apropiere politica - biserica. De ce nu a fost reprezentat Aradul de un doctor bun sau de un profesor de calitate sau un inginer (...)