Seminar gratuit de dezvoltare personală, azi la Cărturești
„Vă așteptăm joi, de la ora 18, la un seminar de dezvoltare personală susținut de Corina Lorincz și Peter Csaba.” este mesajul pe care Cărturești îl lansează tuturor doritorilor de idei noi, de perspective diferite asupra dezvoltării personale. Cei doi vorbitori sunt cunoscuți pentru ușurința cu care comunică cu publicul, reușind să atingă probleme cotidiene și de actualitate.


















Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)