Restricții de circulație pe Autostrada A1 Deva – Nădlac, din cauza unor lucrări la partea carosabilă





Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliției Române informează că astăzi, 15 decembrie, în intervalul orar 09.00 – 17.00, pe autostrada A1 Deva – Nădlac sunt impuse mai multe restricții de circulație, în urma lucrărilor la partea carosabilă, astfel:
• la kilometrul 555+300 de metri, pe sensul Deva către Nădlac, banda a doua este restricționată;
• la kilometrii 562+100 de metri, 560, 560+200 de metri, 553+100 de metri, 551+200 de metri, pe sensul Nădlac către Deva, prima bandă doua este restricționată.
Conducătorii auto sunt sfătuiți să reducă viteza în aceste zone, semnalizând din timp intenția de schimbare a benzii de circulație.
Comentariile portalului
Voi ati vazut cat e biletul de intrare la festivalul p00lii??? 70 ron!!!!
Adică cum la un om ce își ridica casa îi ceri sa pună un panou la intrarea un proprietate cu toate informațiile ,nr autorizate, proiectant, executant,denumirea și descrierea (...)
Vin vremuri de restriște!