Produsele cosmetice: ideale pentru hoții de toate vârstele
Poliţiştii Biroului de Ordine Publică au prins ieri o femeie de 62 ani în timp ce fura produse cosmetice. Femeia a fost prinsă în jurul orei 16:40, în timp ce fura produsele dintr-un supermarket din Arad.
Cu câteva ore mai târziu, în jurul orelor 20:20, polițiștii au mai prins în flagrant un bărbat de 41 ani din Ploiesti, care, de asemenea, fura din incinta unui magazin, tot produse cosmetice.
Pe numele celor două persoane au fost întocmite acte premergătoare sub aspectul săvârşirii infracţiunii de furt.


















Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)