Când pornim gazu’?




N-am treabă. Am trecut la lemn și cărbune~3|Eu mai stau. N-am nici pisică și stau cu soacra~12|I-am dat deja drumul de câteva zile. Noroc că centrala e stricată~8|Eu sunt mai în vârstă. Îmi amintesc de zicerea aia cu ia-ți o haină în plus pe tine~22|Ce întrebare e asta? Arde gazu de pomană~5|Mai bine plec în Africa până în aprilie. Ies mai ieftin~21|Gata. I-am dat drumul. Mai un pic și va fi liniște…~30
Urmărește Special Arad și pe Google News, Twitter, LinkedIn și Instagram!
Comments are closed.
Comentariile portalului
Nimic nu poate duce la bun sfarsit ca lumea , al nostru padurar bibart : Aqua Park a avut 7 reesalonari , cladiri construite ilegal pe Marului inca sunt nedemolate ( cu tiganii aferenti ) , acuma (...)
Cam asa va suna stirea din viitor: Tragedie la Arad: Podul Hobanat peste Mureș s-a prăbușit la doar câteva luni după finalizare Unul dintre cele mai ambiț (...)
Daca Gele vrea sa joace la tara este treaba lui.Noi il asteptam la oras.