Peste 1000 de magistrați au depus sesizare la CSM după amenințările lui Liviu Dragnea! Din Arad au semnat 14

    de Special Arad | 14 iunie 2018, 11:40 AM | Naţional | Știri Arad | Topic special

    8

    Peste 1000 de magistrați solicită suplimentarea ordinii de zi a ședinței plenului Consiliului Superior al Magistraturii din data de 14 iunie 2018 cu cererea de apărare a independenței sistemului judiciar formulată de Asociația Forumul Judecătorilor din România, potrivit stiripesurse.ro.

    „CĂTRE

    CONSILIUL SUPERIOR AL MAGISTRATURII

    Stimată doamnă președinte,

    Stimați membri ai Consiliului Superior al Magistraturii,

    Subsemnații, judecători, procurori, magistrați-asistenți și auditori de justiție, declarăm că ne însușim în nume propriu cererea de apărare a independenței sistemului judiciar formulată de Asociația Forumul Judecătorilor din România.

    Totodată, vă solicităm suplimentarea ordinii de zi a ședinței plenului Consiliului Superior al Magistraturii din data de 14 iunie 2018 cu prezenta cerere și vă solicităm să dispuneți admiterea acesteia și apărarea independenței sistemului judiciar pusă grav în pericol de acțiunile concertate ale celorlalte două puteri ale statului, legislativă și executivă”.

    Anexăm lista celor 1.104 judecători, procurori, magistrați-asistenți și auditori de justiție, semnatari ai prezentei cereri, precum și cererea de apărare a independenței sistemului judiciar formulată de Asociația Forumul Judecătorilor din România.

    1.Alina Mihaela Palancanu, Tribunalul Neamț
    2.Florina Carmen Ionescu, Tribunalul Neamț
    3.Voroneanu Denisia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
    4.Ramona Ristea, Tribunalul Timiș
    5.Sandu Anca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
    6.Arpinte Nicoleta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
    7.Lapadat Coralia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
    8.Ungureanu Elena Cerasela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
    9.Andrei-Radu Dincă, Tribunalul Teleorman
    10.Cazacu Diana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
    11.Vasilescu Liviu, DIICOT Craiova
    12.Bãra Bianca, Judecătoria Caransebeș
    13.Acatrinei Alexandru, Judecătoria Gura Humorului
    14.Acatrinei Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Gura Humorului
    15.Padeanu Cătălina Petruta, Judecătoria Craiova
    16.Stancioi Daniela-Ioana, Tribunalul București
    17.Alba Radu Ioan,Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
    18.Ciocan Radu Andrei,Tribunalul București
    19.Iulian Dîrzeanu,Tribunalul București
    20.Sorin Beteringhe, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
    21.Camelia Toderică, Curtea de Apel Iași
    22.Gheorghe Mihai Andrei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
    23.Topliceanu Constantin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
    24.Cristi Danilet,Tribunalul Cluj
    25.Chivu Claudia Irina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
    26.Buculea Raluca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
    27.Sohorca Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
    28.Adrian Morar, Judecătoria Reghin
    29.Bădulescu Mihaela Roxana Ioana, Judecătoria sector 1 București
    30.Marian Virgil, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
    31.Claudiu Eduard Corobană,Tribunalul București
    32.Georgeta Coman, Judecătoria Sectorului 3
    33.Rusu Larisa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoşani
    34.Ionita Irina, Tribunalul București
    35.Andreea Sandu,Tribunalul București
    36.Penciuc Andrada Roxana, Judecătoria Deva
    37.Onofrei-Nichiforel Marius, Parchetul de pe lângă Tribunalul Botoșani
    38.Gheorghe Costin Lucian, Judecătoria Cornetu
    39.Viciu Maria Mirabela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
    40.Dumitru Alexandru, Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
    41.Andreea Busulescu,Judecătoria Sectorului 1 București
    42.Sas George Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
    43.Andrei Doncea, Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
    44.Iordache Valeriu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
    45.Busu Lorelei, Judecătoria Buzău
    46.David Maricel, Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
    47.Ana Mureșan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2, delegata la PTB
    48.Diremia Vlad, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roșiori de Vede
    49.Iboiu Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roșiori de Vede
    50.Grecu Florina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roșiori de Vede
    51.Vrabete Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Horezu
    52.Madalina Birlog,Tribunalul București
    53.Serban Viorel-Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 București
    54.Burlacu Nicoleta, Judecătoria Timișoara
    55.Alexa Mona Irina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
    56.Bosianu Diana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
    57.Sava Alexandra Teona, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
    58.Panainte Iulian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
    59.Bratuleanu Emilian Ionuț, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
    60.Oana Livia Apetri, Judecătoria Târgu Neamț
    61.Liviu Cristian Cîrneciu, Judecătoria Zărneşti
    62.Andrei Jurca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
    63.Pașca Tușa Dumitru, Judecătoria Reghin
    64.Ioana Alexandra Gherasim, Judecătoria Pitești
    65.Alexandra Dordea, DNA Structura centrala
    66.Miroiu Floriana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 București
    67.Brindea Dan Eugen, Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
    68.Camelia Albulescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
    69.Alexandru Florea, DIICOT
    70.Volintiru Alexandru-Nicolae, Judecătoria Sector 1 București
    71.Panciuc Anca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Rădăuți
    72.Comanescu Petre Catalin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Horezu
    73.Anuta Anisoara, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
    74.Rosca Sergiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
    75.Tomescu Alexandra Sorina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bolintin-Vale
    76.Cristina Crăciun, Tribunalul Timiș
    77.Nita Cosmin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
    78.Naghiu Dida Adina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
    79.Duţă Mihai-Gabriel, Judecătoria Roşiorii de Vede
    80.Naghiu Dida Adina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
    81.Vîlcea Luciana Elena, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
    82.Stasiuc Madalina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tg Mureș
    83.Briscan Adrian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
    84.Corina Maria Florea, Judecătoria Oradea
    85.Păuna Maria Magdalena, Judecătoria Roșiorii de Vede
    86.Catalin Borcoman, DIICOT Brașov
    87.Rus Lavinia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Făget
    88.Vasile Andreea Florina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
    89.Dundev Alma Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
    90.Dinu Mihai Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanța
    91.Zaharciuc Monica, Judecătoria Alexandria
    92.Sighete Brigitte, Parchetul de pe lângă Judecătoria Chișineu-Criș
    93.Plic Răzvan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Chișineu-Criș
    94.Asmarandei Andrei Iulian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Ilfov
    95.Cristina Călușaru, Tribunalul Dolj
    96.Marin Călușaru, DNA-ST Craiova
    97.Veronica Sîrbu, Judecătoria Sectorului 4 București
    98.Voinea Georgiana Cecilia, Judecătoria Ploiești
    99.Vasile Airinei, DIICOT
    100.Cojoaca Traian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roșiorii de Vede
    101.Iulia Emilia Apostol, Judecătoria Piatra Neamț
    102.Nita Manole Simona Daniela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
    103.Gheorghe Cristian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
    104.Cristea Ana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 5 București
    105.Oprescu Alexandra Georgiana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
    106.Andreea Lup, Judecătoria Satu Mare
    107.Ciocanta Cristinel-Valentin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
    108.Oana Andreea Onofrei, Judecătoria Sector 1 București
    109.Paula Patrascu, Judecătoria Sector 1 București
    110.Marius Stancu, Judecătoria Sector 1 București
    111.Comaniciu Anca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Rupea
    112.Marilena Neacsu, Tribunalul București
    113.Lavinia Barbu, Judecătoria Târgoviște
    114.Chiriac Radu, Judecătoria Galați
    115.Andra-Monica Lăsconi, Judecătoria Ploiești
    116.Goia Gheorghe, Parchetul de pe lângă Judecătoria Reghin
    117.Daniela Tiriteu, Judecătoria Arad
    118.Barbu Camelia Liliana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bolintin Vale
    119.Taghiev Ramona, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
    120.Finica Sorina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
    121.Alina-Mihaela Gioroceanu, Tribunalul Olt
    122.Corneliu Capitan, Judecătoria Satu Mare
    123.Oana Baculescu, Judecătoria Satu Mare
    124.Damaschin Ioana Teodora, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
    125.Coman Claudia, Judecătoria Bolintin Vale
    126.Dobre Mihai Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
    127.Pasc Daniela Corina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
    128.Livia Brates, Judecătoria Alexandria
    129.Buzamăt Irina, Judecătoria Brăila
    130.Achim Ana Maria, Judecătoria Ploiești
    131.Cristina Moisa, Curtea de Apel Brașov
    132.Iuliana Mihoc, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești
    133.Nițică Andreea Mãlina, Judecătoria Timișoara
    134.Zlate Nadia, DNA Constanța
    135.Florin Arion, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
    136.Larisa Arion, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
    137.Catalin Marian Bunduc, DIICOT București
    138.Ordog Erika, Judecătoria Sfântu Gheorghe
    139.Marinel Nicolae, Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
    140.Andrei Stefan, Parchetul de pe lângă Tribunalul Olt
    141.Codreanu Roxana-Andreea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
    142.Constantinescu Cristian, Tribunalul Prahova
    143.Ungureanu Daniel Florin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Buzău
    144.Sorin Constantinescu, DNA Constanța
    145.Cirneciu Felicia Tincuta, Judecătoria Sector 2 București
    146.Cristescu Cosmin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești,
    147.Adrian Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
    148.Irina Ungureanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
    149.Ancuta Ailene, Judecătoria Iași
    150.Vlad-Alexandru Bențan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
    151.Dinu Rebecca Zinca, Tribunalul București
    152.Liviu Urziceanu, Judecătoria Arad
    153.Bordianu Dragoș, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
    154.Irina Șerban, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slatina
    155.Nicoleta Buha, Tribunalul București
    156.Vilculescu Ioana Raluca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești
    157.Neagu Adrian, Judecătoria Arad
    158.Neagu Ana-Maria, Judecătoria Arad
    159.Bocai Tudor Florin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
    160.Matei Gheorghe, Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
    161.Povăliceanu Cristina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara Arad
    162.Ciungan Georgeta, Judecătoria Focșani
    163.Ciomaga Matostat Mihaela, Judecătoria Botoșani
    164.Mihail Andreca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
    165.Thea Zinca, Judecătoria Caransebeș
    166.Irina Popa, Judecătoria Sector 1 București
    167.Adrian Popescu, Tribunalul Cluj
    168.Ioana-Maria Cîmpean, Judecătoria Timișoara
    169.Cosmina Chirila, Judecătoria Cluj-Napoca
    170.Truica Irina-Veronica, Judecătoria Sector 2 București
    171.Cristina Frincu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 București
    172.Cristina Mocioi, Parchetul de pe lângă Judecătoria Babadag
    173.Alexandra Pop, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
    174.Gherghina Alina Nicoleta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
    175.Zaharia Lupu Florin Mircea, Judecătoria Iași
    176.Valentin Uritescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Negrești-Oaș
    177.Diana Maria Bichis, Judecătoria Dej
    178.Curici Seia-Iasmina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
    179.Conortos Constantin, DNA Constanța
    180.Șandru Ioan, Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție
    181.Conortos Camelia Maria, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanța
    182.Corina Dinică, Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
    183.Anghel Simona Parchetul de pe lângă Judecătoria Oltenița
    184.Damaschin Eniko, Judecătoria Cornetu
    185.Balasanu Alexandru, Judecătoria Botoșani
    186.Dicu Maria, Judecătoria Botoșani
    187.Totora Vlad Cosmin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Segarcea
    188.Tincu Diana, Judecătoria Botoșani
    189.Ciobanu Ionica Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
    190.Circiumaru Oprica Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 București
    191.Ion Mihaela, Judecătoria Buzău
    192.Bãdan Mihai Claudiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 București
    193.Simon Dragos Nicolae, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
    194.Șofan Dumitru, Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
    195.Avram Iulian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
    196.Bărbieru Ionel, Judecătoria Botoșani
    197.Crăciun Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
    198.Cibian Gina Monica, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
    199.Stefanita Gogea, DIICOT
    200.Vale Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tg. Mureș
    201.Rotundu Gabriela Adriana, Judecătoria Iași
    202.Ionas Petru, Judecătoria Lugoj
    203.Ene Silviu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 3 București
    204.Patras Alexandra Maria – Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
    205.Ionaş Bianca-Patricia, Judecătoria Lugoj
    206.Catalina Stoian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
    207.Satmarici Iulia-Diana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
    208.Ardelean Cristian, DNA
    209.Ghita Alina Andreea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
    210.Andreea Mihaela Bradu, Tribunalul București
    211.Sandu Claudiu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
    212.Cozmei Daniela, Judecătoria Iași
    213.Sandu Maria Irina, Judecătoria Brașov
    214.Anca Iovan, DIICOT Brașov
    215.Adriana-Meda Titu, DNA- ST Cluj
    216.Simion Oana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
    217.Ungurean Andreea-Elisabeta, Judecătoria Gherla
    218.Stroescu Bobby Sorin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
    219.Dragoș Olteanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
    220.Boaje Cristina,Tribunalul București
    221.Grigore Alina Gabriela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
    222.Petcoiu Mihai Ion, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia de Arama
    223.Câțu Lilişor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
    224.Câțu Codruța Romana Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
    225.Maria Rimniceanu, DIICOT Brașov
    226.Todea Laurentiu Mirel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
    227.Serban Oana Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova
    228.Olariu Nicușor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Caransebeș
    229.Vlad Craciun, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighișoara
    230.Simona Țuca, Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
    231.Cherșa Ileana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
    232.Varga Sanda Daria, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj
    233.Mihoc Emanuel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighişoara
    234.Mirtha Meleaca, Curtea de Apel Craiova
    235.Doina Zavalasi, Curtea de Apel Craiova
    236.Cristiana Tudor Olteanu, Curtea de Apel Craiova
    237.Vali Ileana Niță, Curtea de Apel Craiova
    238.Cătălina Croitoru, Curtea de Apel Craiova
    239.Let Constantin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
    240.Simona Taus, Judecătoria Braşov
    241.Mandache Ionuț, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
    242.Mandache Claudia Judecătoria Iași
    243.Aurelian Manzu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Arad
    244.Simon Ligia, Tribunalul Maramureș
    245.Corda Liviu-Tiberiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalău
    246.Ciprian Ionut Pelmus, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
    247.Alina Nica, Judecătoria Braşov
    248.George Solovăstru, Judecătoria Braşov
    249.Oresia Gondor, Tribunalul Maramureș
    250.Dietrich Magdalena, Tribunalul Timiș
    251.Trif Marian Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
    252.Sorin Pasăre, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
    253.Augustina Cioplea, DIICOT
    254.Buzoianu Mihaela Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
    255.Apostol Giorgiana Violeta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanta
    256.Ghinea Alexandru-Cosmin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Fetești
    257.Chivu Anita, Judecătoria Alexandria
    258.Bădoi Iulian, DIICOT Teleorman
    259.Cristian Claudiu Alunaru , Tribunalul Arad
    260.Rus Lucian Claudiu, DNA Oradea
    261.Gheorghe Valentina – Mihaela, auditor de justiție, anul II
    262.Apostol Diana Adriana, Judecătoria Sector 4 București
    263.Solomon Marian, Judecătoria Sector 4 București
    264.Nicoleta Lucaciu, Judecătoria Oradea
    265.Sersea Oana Georgiana, Judecătoria Sector 4 București
    266.Muntean Adrian Valentin, DNA Oradea
    267.Trastau Olimpia Maria, Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
    268.Groza Anca, Tribunalul Cluj
    269.Boteanu Teona Gabriela, auditor de justiție, anul II
    270.Lazar Amalia, Judecătoria Onești
    271.Anghel Alexandru Bogdan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Segarcea
    272.Dorobantu Radu, Judecătoria Bacău
    273.Diac Ana-Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 1 București
    274.Bunea Catalin, Judecătoria Sectorului 1
    275.Bradin Aurora, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
    276.Iulian Nica, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
    277.Alina Nica, Judecătoria Brașov
    278.Zaharia Ovidiu Gheorghe, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tg Bujor
    279.Cîrlănaru-China Raluca, Judecătoria Gherla
    280.Cosarca Nicolae, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu-Mureș
    281.Lungu Ramona, Parchetul de pe lângă Tribunalul Arad
    282.Popovici Felicia, DNA, ST Oradea
    283.Simona Constantinescu, DNA- Structura Centrală
    284.Enache Iulia, Judecătoria Bacău
    285.Adelina Zamfir, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
    286.Capșa Floriana Livia, Parchetul de pe lângă Tribunalul Hunedoara
    287.Ghiduc Irina Maria, Jud. Fălticeni
    288.Daniel Belei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ineu
    289.Ioana Guțu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
    290.Elena Luiza Mogosanu, Judecătoria Pitești
    291.Ioana-Luciana Hanganu,Curtea de Apel Galaţi
    292.Rad Iuliana, Judecătoria Târgu Mureș
    293.Avram Anda-Elena, Judecătoria Satu Mare
    294.Andreia Rodica Ciurea, Judecătoria Pitești
    295.Lungu Carina Gabriela, auditor de justiție anul II
    296.Tatar Emanuela Anca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila
    297.Ana Maria Chirila, Judecătoria Cluj-Napoca
    298.Luca Mihaela Cornelia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
    299.Izdrugă Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
    300.Alina Oana Iordache, auditor de justiție, anul II
    301.Margina Cătălin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bacău
    302.Pacuraru Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
    303.Dohan Ioan Calin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalău
    304.Deriuș Laura, D.N.A structura centrala
    305.Doina Ștanță, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
    306.Ana Maria Manolache, auditor an II
    307.Andreea Constantinescu, Judecătoria Sector 1 București
    308.Alexandra Ghica, Judecătoria Sector 1 București
    309.Alexandru Cobiscan, Judecătoria Sector 1 București
    310.Pelmus Atena, Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
    311.Borjog Ioana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 1 București
    312.Ana-Maria Iftinca, Judecătoria Sector 1 București
    313.Cristina Nedea, Judecătoria Sector 1 București
    314.Pojoga Adrian, Judecătoria Satu Mare
    315.Dobrin Lucica, Curtea de Apel Timișoara
    316.Flore Danina Oana, jud. Timișoara
    317.Ferenț Alina, Judecătoria Ploiești
    318.Lavinia Focșa, Judecătoria Sector 1 București
    319.Diana Toma, Judecătoria Ploiești
    320.Anghel Monica, Judecătoria Vălenii de Munte
    321.Blanaru Larisa Andreea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
    322.Daniel Giorgian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galați
    323.Mitroi Reli Roxana, judecătoria Craiova
    324.Morar Ciprian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
    325.Adina Fundătureanu, Curtea de Apel Pitești
    326.Ioan Fundătureanu, Curtea de Apel Pitești
    327.Ionela Florina Tinca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
    328.Onea Dalidis Nicoleta Irina, PCA Craiova
    329.Alexandra Mocanu, Judecătoria Ploiești
    330.Daniel Verives, Jud. Podu Turcului
    331.Berende Ruxandra Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Satu Mare
    332.Florea Ana Maria, Judecătoria Sibiu
    333.Zar Georgiana Gianina, Judecătoria Focșani
    334.Carstea Alina Viorica, Judecătoria Luduș
    335.Gheorghiu Anca Loredana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
    336.Anca Borsan, Judecătoria Buftea
    337.Daniel Simion, Parchetul de pe lângă Judecătoria Focșani
    338.Antonache Alexandra, Judecătoria Sectorului 4 București
    339.Dobre Aurelia-Mădălina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
    340.Mosteanu Mihaela Gabriela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Reșița
    341.Mosteanu Marian Eugen, DNA St Craiova
    342.Anda Ungurean, Judecătoria Botoșani
    343.Filip Radu Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 1 București
    344.Madalina Potarnichie, Judecătoria Brașov
    345.Ciornei Dan-Constantin, auditor de justiție
    346.Manzalica Elena Alexandra, auditor de justiție, anul II
    347.Ellzica Tentiuc, Judecătoria Piatra Neamț
    348.Țigler Larisa Ioana, auditor de justiție anul II
    349.Ghidiu Liliana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
    350.Boceanu Claudia Andreea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
    351.Burlacu Adina, auditor de justiție, anul I
    352.Macovei Mădălina, Judecătoria Sibiu
    353.Dinu Ionut Alex, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
    354.Predescu Monica Raisa, Judecătoria Ploiești
    355.Toma Andreea, auditor de justiție anul II
    356.Stela Stoicescu, Judecătoria Sector 2 București
    357.Buzenschi Veronica, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
    358.Alb Codruța Violeta, Tribunalul Maramureș
    359.Cimpeanu Florentina, Judecătoria Ploiești
    360.Pintilei Silvia,Tribunalul Botoșani
    361.Crețan Daniel-Alexandru, auditor de justiție, an II
    362.Andrei Constantin Cristi, Parchetul de pe lângă Judecătoria Răcari
    363.Jakab Timea, auditor de justiție, an II
    364.Neacsa Ioana Mihaela,Tribunalul Argeș
    365.Tokos Lehel, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
    366.Șărban Constantin-Cristian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Fetești
    367.Gabriela Bratu, Judecătoria Piatra-Neamț
    368.Alex Belchiță, auditor, anul II
    369.Dinu Eugenia Viviana, judecătoria Galați
    370.Stepan Smaranda,Tribunalul Timis
    371.Morosan Andrada-Sabina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
    372.Ciocoiu Georgiana Mihaela, auditor, anul II
    373.Profira Cezar, DNA Structura centrală
    374.Tabirta Lorin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
    375.Șuiu Andrada Laura, auditor de justiție , an II
    376.Bologa Crin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Sălaj
    377.Gogea Cristina, Tribunalul Covasna
    378.Alexandru Bogdan Popescu, Judecătoria Târgu Jiu
    379.Bosânciuc Paul-Cosmin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
    380.Dragota Larisa Petruta, auditor de justiție, anul II
    381.Ungureanu Alina Nicoleta, auditor de justiție, anul I
    382.Petculescu Elena-Adelina, auditor de justiție, anul II
    383.Innana Meleancă, auditor de justiție, anul II
    384.Ursuț Cristian, auditor de justiție, an II
    385.Georgescul Ruxandra Andreea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
    386.Calinescu Diana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
    387.Chiochiu Catalin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
    388.Elena,Daniela Stoian, Judecătoria Craiova
    389.Uto Catalina Miruna Lorena, Judecătoria Ploiești
    390.Iana Cecilia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
    391.Mona Anton, auditor de justiție, anul II
    392.Sitiavu Georgiana Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
    393.Georgescu Marinela Aniela, Judecătoria Sector 4București
    394.Pop Andrei, auditor de justiție anul I
    395.Doroftei Georgiana, auditor de justiție anul II
    396.Conea Vlad-Alexandru, judecătoria Giurgiu
    397.Sprîncu Nicolae, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
    398.Pascu Diana Andreea, auditor de justiție anul I
    399.Norica Nicoleta Iordache, Judecătoria Sectorului 1 București
    400.Radmacher Raul, DIICOT ST Cluj
    401.Oprea Veronica-Nicoleta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău, delegat DNA S.T. Ploieşti
    402.Radmacher Carmen, Parchetul Militar de pe lângă Tribunalul Militar Cluj
    403.Munteanu Adriana Natalia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistrița
    404.Zaharia Georgel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
    405.Alexandru Bogdan Pop, Parchetul de pe lângă Tribunalul Mureș
    406.Laurentiu Grecu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
    407.Sauciuc Andrei, Judecătoria Iași
    408.Roescu Andreea, Judecătoria Rm. Vâlcea
    409.Ailioaei Ramona, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
    410.Bulzan Mihaela, DIICOT ST Oradea
    411.Voiculescu Corina Alexandra, auditor de justiție, anul 1
    412.Vieriu Tudor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
    413.Sarghi Dorina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
    414.Paiusi Marius Teodor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
    415.Hauder Stefania Dochita, auditor de justiție an II
    416.Oana Valeria Chirita, Judecătoria Sector 1București
    417.Cristina Ionescu-Lupeanu,Tribunalul București
    418.Șărban Oana, Judecătoria Constanta
    419.Ripiceanu Andreea Olivia, Judecătoria Botoşani
    420.Bacoiu Diana-Madalina, auditor de justiție, anul I
    421.Dragomir Valentin, Judecătoria Buftea
    422.Vlad Cîrjan, Judecătoria Sectorului 4București
    423.Plesca Anisoara, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
    424.Rad Anca Maria, Tribunalul Cluj
    425.Raluca Cobzaru, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacău
    426.Cristina-Ingrid Visovan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighetu Marmației
    427.Blejan Alexandru,Tribunalul Argeș
    428.Benec Sinziana, auditor de justiție, anul I
    429.Răzvan Alexandru Băra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
    430.Ursa Paul Ionel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Zărnești
    431.Dorin Parascheva, Judecătoria Constanta
    432.Camelia Stanciu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
    433.Elena Milea, Judecătoria Babadag
    434.Oana-Adelina Chereches, Tribunalul Vaslui
    435.Bordianu-Plesescu Roxana-Angela, auditor de justiție anul I
    436.Anda Murgoi, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Alba Iulia
    437.Stefan Aurelian Ispasoiu, DNA ST Brașov
    438.Cazan Mădălina-Elena, auditor de justiție, anul I
    439.Ioana Cătălina Dulamă, auditor de justiție, anul I
    440.Grigorescu Vlad, DNA – Structura centrala
    441.Bosnea Cristi Sorin, PCA Timișoara
    442.Raluca Nor-Bosnea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
    443.Stanciu Gabriela, DNA – ST Constanta
    444.Baches Cristian-Ionut, auditor de justiție, anul I
    445.Liposchi Nicolae, Judecătoria Brad
    446.Iulia Casap, Judecătoria Oradea
    447.Radu Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
    448.Jarca Cristian-Paul, auditor de justiţie, anul 1
    449.Cercega Lidia, auditor de justiţie, anul I
    450.Serban Brindusa, Curtea de Apel Iași
    451.Itul Carmen Ribana, Judecătoria Petroșani
    452.Grip Paul-Tudor, Judecătoria Zărnești
    453.Puf Ciprian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ineu
    454.Dumitran Marius, Judecătoria Făurei
    455.Ana Maria Lixandru, Judecătoria Slatina
    456.Andrea Szoke, Judecătoria Brașov
    457.Gabriela Spineanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Novaci
    458.Mădălina Vârtopeanu, Judecătoria Timișoara
    459.Cosmin Sterea-Grossu, Judecătoria Sector 4București
    460.Sauciuc Ramona Nicoleta, Judecătoria Pascani
    461.Cuciureanu Iulia-Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
    462.Alexandru Claudiu Pirlea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galați
    463.Petrov Irina, auditor de justiție, anul I
    464.Rosu Cristina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
    465.Dan Marius Armasu, Judecătoria Pașcani
    466.Cristina Țapliuc, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași
    467.Mungiu Ramona, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 1București
    468.Cristina Garda, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galați
    469.Zvoristeanu Ancuta,Tribunalul București
    470.Mihaela Bădan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Balș
    471.Ursu Oana-Alina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
    472.Neculai Maria Alina, Curtea de Apel Suceava
    473.Zaharia Adrian Constantin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
    474.Stoicescu Andreea, auditor de justiție, anul I
    475.Mihnea Stoicescu, Judecătoria Sector 1București
    476.Pintea Andreea,Tribunalul București
    477.George-Alexandru Lazăr, Judecătoria Sector 4 București
    478.Țîra Livia-Adriana, Judecătoria Bistrița
    479.Panait Andreea Octavia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Liesti
    480.Bulat Sergiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
    481.Calin Radu Bogdan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 1
    482.Ghenu Andreea, DNA Brașov
    483.Scutea Gabriela, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Brașov
    484.Danciu Loredana-Elena, auditor de justiție, anul I
    485.Pantea Marius Calin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
    486.Drăgan Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Huedin
    487.Minac Denisa Mădălina, auditor de justiție, anul I
    488.Mihai Irina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
    489.Stoica Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
    490.Popa Valerica, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgoviște
    491.Topliceanu Lorella, Parchetul de pe lângă Judecătoria Costeşti
    492.Mursoi Daniela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Gorj
    493.Ungureanu Alin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deta
    494.Corina Avornicitei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 1 București
    495.Adina Botezatu, Judecătoria Brașov
    496.Anghel Emilian-Ionut, auditor de justiție anul I
    497.Barbuta Andreea, auditor de justiție, anul I
    498.Curuia Cristina Iuliana, Judecătoria Petroșani
    499.Bucur Iuliana Mihaela, Judecătoria Patarlagele
    500.Anca Lazar, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Cluj
    501.Gheorghe Sorin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Hunedoara
    502.Monica Munteanu, DNA ST Brașov
    503.Caraus Nicolae, auditor de justiție
    504.Apostol Marina, Tribunalul Vaslui
    505.Gună Daniel Andrei, auditor de justiție, anul I
    506.Cojocaru-Rosu Alexandra Cristina,Tribunalul Vaslui
    507.Saulea Stefania Zoie, auditor de justiție anul II
    508.Cirdei Loredana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
    509.Răducu Liliana-Dorina, Judecătoria Sectorului 5 București
    510.Liana-Georgiana Marin, Judecătoria Ploiești
    511.Laurentiu Iordan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu
    512.Fraiu Flaviu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
    513.Luca Ramona, Parchetul de pe lângă Tribunalul Iaşi
    514.Virginia Zidarescu, Judecătoria Focșani
    515.Dinu Bianca, Tribunalul Prahova
    516.Tiberiu Meszaros, Parchetul de pe lângă Judecătoria Babadag
    517.Laura Gradina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Tulcea
    518.Pascaru Gema, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
    519.Pascaru Răzvan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
    520.Andreea Ceausu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 5 București
    521.Vladescu Ilie Razvan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Slobozia
    522.Andreea Maria Dumbraveanu, Tribunalul București
    523.Buzoianu Mihaela Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
    524.Arseni Bogdan Constantin,Tribunalul Bacău
    525.Lavinia Tomuletiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva
    526.Popescu Andreea Florina, auditor de justiție
    527.Todoran Adrian Petre, DIICOT
    528.Bardas Gelu Daniel, judecătoria Galați
    529.Trenca Ionela Violeta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vișeu de Sus
    530.Enache Simona, DIICOT Sibiu
    531.Isac Anamaria-Iulia, Judecătoria Sibiu
    532.Cosmin Ungureanu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vâlcea
    533.Efrim Andreea-Eliza, auditor de justiție, anul I
    534.Gliga Maria Liliana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Giurgiu
    535.Motohoi Monica Elena, auditor de justiție anul II
    536.Nicoara Alexandra-Ioana, auditor anul II
    537.Narla Liviu Alexandru, Judecătoria Giurgiu
    538.Carpinean Cristiana-Camelia, Judecătoria Dej
    539.Nițulescu Marie-Jeanne, Judecătoria Sectorului 3 București
    540.Tifachi Ionuț, Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
    541.Ostafie Andrei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
    542.Lazãr Aida, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
    543.Munge Mircea Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
    544.Valentina Cristina Netoiu, auditor de justiție anul I
    545.Ghiciulescu Nicoleta,Tribunalul Timiș
    546.Lapadat Adina Stefania, auditor de justiție, anul I
    547.Coca Daniel Alin, DNA ST Iași
    548.Mihai Anca,Anamaria, Judecătoria Strehaia
    549.Blănaru Dan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung Moldovenesc
    550.Ginghină Gorga Mirela, auditor de justiție, anul II
    551.Butariu Adina Cristiana, auditor de justiție
    552.Gavrila George-Virgil, DIICOT Structura Centrala
    553.Ștefăniu Simona, Parchetul de pe lângă Tribunalul Covasna
    554.Stefaniu Bogdan, Parchetul de pe lângă Tribunalul Covasna
    555.Anca Demian, Judecătoria Hațeg
    556.Crețu Carmen-Diana, Judecătoria Slatina
    557.Răpsigan Andreea-Mădălina, auditor de justiție, anul I
    558.Georgiana Olivia Copacian, Judecătoria Sector 2 București
    559.Pintea Razvan-Mihaita, auditor de justiție anul I
    560.Biculescu Lotee, Judecătoria Craiova
    561.Paun Maria Daniela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 1 București
    562.Anca Codreanu, Tribunalul Brașov
    563.Razlog Ana Maria, Judecătoria Galați
    564.Borta-Iacob Livia-Nicoleta, Judecătoria Marghita
    565.Vasile Tudor Iulian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Fetești
    566.Vasile Adriana Mihaela, Judecătoria Constanța
    567.Patulea Ioana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 3 București
    568.Negulescu Ioana Luiza, Judecătoria Giurgiu
    569.Indre Timea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Dorohoi
    570.Ciotu Roxana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
    571.Cristea Virgil, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
    572.Pușcaș Mădălina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia
    573.Stroe Vasile Marian, Judecătoria Giurgiu
    574.Bucur Ioana, auditor de justiție, anul II
    575.Corina Maria Giurgiu, Judecătoria Bistrița
    576.Constantin Irina, DNA
    577.Bîcu Ilie, Judecătoria Botoșani
    578.Cristea Ramona, Judecătoria Botoșani
    579.Sava Gheorghe Petru, DIICOT Sibiu
    580.Laurențiu Hetriuc, Curtea de Apel Suceava
    581.Enescu George, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 5 București
    582.Ghiata Ana-Maria, Judecătoria Hârlău
    583.Alexandra Manescu,Tribunalul București
    584.Nuțu Doina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași,
    585.Paunica Ionuț, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași,
    586.Barbulescu Alexandru Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Călărași
    587.Camelia Iasminia Minzat, Judecătoria Dej
    588.Berariu Andreea Costina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
    589.Dinu Cristian, DIICOT Sibiu
    590.Munteanu Dumitru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
    591.Darie Mugurel Laurentiu George, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
    592.Husac Alina-Cezara, Judecătoria Vaslui,
    593.Dan Dănăilă, Judecătoria Vaslui,
    594.Căilean Ioan Danut, Judecătoria Vaslui
    595.Ana Maria Manole, Judecătoria Sector 3 București
    596.Leu Roxana Gabriela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
    597.Andreea Madalina Popescu, Judecătoria Sector 6
    598.Pleșca Diana-Tatiana, auditor de justiție anul II
    599.Alexandru Octavian Ceaușu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
    600.Balineanu Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistrița
    601.Cristian Florea, DIICOT Alba Iulia
    602.Ionela Florea, DIICOT Alba Iulia
    603.Bratu Adriana Marinela, auditor de justiție, anul 1 București
    604.Mihaela Haprian, Tribunalul Satu Mare
    605.Bodean Andrei, DNA- ST Constanta
    606.Livia Maria Mercan, Tribunalul Argeș
    607.Constantin Magdalina, Tribunalul Neamț
    608.Dan Magdalina,Tribunalul Neamț
    609.Cîrjă Lenuța, Tribunalul Neamț
    610.Ioana Mic, Parchetul de pe lângă Tribunalul Satu Mare
    611.Abagiu Vasile, DNA- ST Constanta
    612.Mariana Cornea,Tribunalul Neamț
    613.Lucian Dieac, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
    614.Cristina Maria Luca, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
    615.Mihaela Alina Fuioaga, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
    616.Constantin Sorin Sofronia, Parchetul de pe lângă Tribunalul Neamț
    617.Cătălina Darie, Tribunalul Vaslui
    618.Dan Obreja, Parchetul de pe lângă Judecătoria Tg. Mureș
    619.Moscu Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Vaslui
    620.Frunza Malina, Judecătoria Timișoara
    621.Neacsu Mirel Emanuel, auditor de justiție,anul II
    622.Crina-Cristina Capota, Judecătoria Dej
    623.Codreanu Alexandru, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
    624.Anca Gheorghiu, Tribunalul București
    625.Iulia Crisan, DNA
    626.Constantinescu Laurentiu George, Parchetul de pe lângă Judecătoria Motru.
    627.Lucian Cosmin Manoloiu, Judecătoria Slatina
    628.Niță Florin, Judecătoria Buftea
    629.Preda Bogdan Andrei, DIICOT
    630.Meceanu Cristi, Judecătoria Sector 6 București
    631.Florin Vîlceanu, Tribunalul București
    632.Florin Zeres, Judecătoria Sibiu
    633.Preda Simona Claudia, Judecătoria Târgoviște
    634.Liana Anișoara Cocis, Tribunalul Cluj
    635.Alina Camelia Topan, Tribunalul Cluj
    636.Ioan Marius Lupea, Tribunalul Cluj
    637.Puiulescu Constantin-Cosmin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
    638.Enache Valentin Florian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brezoi
    639.Baraila Cristina Roxana,Tribunalul Specializat Argeș
    640.Stan Mircea,Curtea de Apel Pitești
    641.Simon Oana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca
    642.Camelia Bogdan, Curtea de Apel București
    643.Ivan Catalin Marcel, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu-Mureș
    644.Dana Titian, Curtea de Apel Alba Iulia, detașată la DNA
    645.Dobrea Laura, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
    646.Pascu Diana Roxana, auditor de justiție, anul II
    647.Bordeianu Bianca Elena, Judecătoria Iași
    648.Elena Rosu,Tribunalul București
    649.Căilean Andreea Carolina, Judecătoria Târgu Mureș
    650.Marius Stefan, Parchetul de pe lângă Tribunalul Argeș
    651.Elena Grama, Judecătoria Târgu Cărbunești
    652.George Ionescu, Tribunalul Argeș
    653.Andrei Dragan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
    654.Bontea Cristina Augustina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Petroșani
    655.Popovici Monica, Tribunalul Bihor
    656.Popovici Ion-Adrian, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Oradea
    657.Butaci Cristian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Bihor
    658.Grigore Corina, Judecătoria Iași
    659.Grăjdeanu Constantin, auditor de justiție, anul II
    660.Tanasă Ovidiu Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamț
    661.Giuverdea Elena Adina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Petroșani
    662.Vlad Elena Claudia, Judecătoria Slatina
    663.Petcan Romeo, Judecătoria Slatina
    664.Constantin Luis, Judecătoria Slatina
    665.Cătălin Chircuși, Judecătoria Slatina
    666.Dicu Mirela, Judecătoria Slatina
    667.Oltean Camelia, Judecătoria Slatina
    668.Gheorghe Cristina, Judecătoria Slatina
    669.Ana-Maria Carlanaru, jud. Botoșani
    670.Ramirez-Molina Ioana Liliana,Tribunalul Cluj
    671.Viorel Voineag,Tribunalul Vrancea
    672.Marius Borta, auditor de justiție, anul 1
    673.Mihailoiu Elena Alexandra, auditor de justiție, anul 1
    674.Buțu Jeanin Marian, auditor de justiție, anul II
    675.Tomozei Adrian, Tribunalul Vaslui
    676.Irina Paraschiv, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brezoi
    677.Iulia Bilciu, DNA
    678.Gheorghe Anghel Raluca Olivia, DNA
    679.Dobre Dumitru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 3 București
    680.Adina Puscas, Judecătoria Caransebeș
    681.Andreea Obreja Irinciuc, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bârlad
    682.Zuleanu Mihaela Gabriela, Curtea de apel Craiova
    683.Ivan Catalin Marcel, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Târgu-Mureș
    684.Paduraru Dragos, DNA
    685.Irina Ţârlea, Judecătoria Iaşi
    686.Iulia Lavinia Munteanu, Judecătoria Iaşi
    687.Daciana Deritei, DIICOT- ST Cluj
    688.Ghica Mihai Stefan, Judecătoria Cluj-Napoca
    689.Mihai Negulescu, DIICOTBrașov
    690.Marginean-Peczi Anamaria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
    691.Joldeş Liliana, Tribunalul Bistriţa-Năsăud
    692.Mornaila Ramona, Trib Cluj
    693.Carmen Camelia Baila, Tribunalul Arad
    694.Marius Vâlcu, DNA- Structura Centrală
    695.Cîmpean Ioana Elena, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 București
    696.Tăraș Gabriela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 București
    697.Bilan Paul, Judecătoria Iași
    698.Irina Dumitru, Tribunalul Specializat Mureș
    699.Gaisteanu Laura, Judecătoria Târgoviște
    700.Stroiu Oana, Curtea de Apel Brașov
    701.Alexandru Ciochină, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorul 5 București
    702.Ailioaie Andreea-Alexandra, Parchetul de pe lângă Judecătoria Gurahonț
    703.Mihai Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Chișineu-Criș
    704.Andreea Benedek, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
    705.Turcu Daniela, magistrat-asistent ICCJ
    706.Maxim Sînziana, magistrat-asistent ICCJ
    707.Ungureanu Marina-Daniela, magistrat-asistent ICCJ
    708.Popuța Florica, magistrat-asistent ICCJ
    709.Bunea Marius-Ionuț, magistrat-asistent ICCJ
    710.Stamatescu Elena-Adriana, magistrat-asistent ICCJ
    711.Mitroi Mihaela-Lorena, magistrat-asistent ICCJ
    712.Munteanu Ofelia, magistrat-asistent ICCJ
    713.Nistor Cătălina-Georgeta, magistrat-asistent ICCJ
    714.Curelea Stela-Lavinia, magistrat-asistent ICCJ
    715.Popovici Mădălina, magistrat-asistent ICCJ
    716.Dinu Maria Mihaela, magistrat-asistent ICCJ
    717.Luminița Chiribașa, magistrat-asistent ICCJ
    718.Strat Beatrice Tanța, magistrat-asistent ICCJ
    719.Toma Elena Mihaela, Judecătoria Târgoviște
    720.Anca Iliescu, Judecătoria Sector 3 București
    721.Iana Ovidiu,Tribunalul Buzău
    722.Iana Nicoleta Cecilia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
    723.Vlad Elena-Cristina, Tribunalul Buzău
    724.Ioan-Paul Chiș, DNA
    725.Mihaela Vasiescu, Curtea de Apel -Mureș,
    726.Alexandra Luiza Barea Brezae, Tribunalul București
    727.Stan Rares Petru, DIICOT
    728.Adrian Ghirdoveanu, DIICOT BT Dambovita
    729.Maria Magdalena Tocu, Tribunalul București
    730.Pîrlog Bogdan Ciprian, Parchetul de pe lângă Tribunalul Militar București
    731.Zavoianu Catalin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
    732.Claudia Vasiliu, Tribunalul Neamț
    733.Robert Constantin Bumbu, Tribunalul Neamț
    734.Cristinel Dumitreasa, Tribunalul Neamț
    735.Paun Iulian, Judecătoria Focșani
    736.Cătălin Serghei, Tribunalul Neamț
    737.Alice Jemboiu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
    738.Maria Pițurcă, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Craiova
    739.Bandol Ionut-Daniel, Judecătoria Botoşani
    740.Bandol Elena, Judecătoria Botoşani
    741.Mujdei Larisa, Judecătoria Botoşani
    742.Vorniciasa Cristian, Judecătoria Botoşani
    743.Zglimbea Ramona Liana, Tribunalul Dolj
    744.Roxana Budulan, Curtea de Apel Timișoara
    745.Anghel Marian Pop, Curtea de Apel Alba-Iulia
    746.Maria-Luiza Căpățînă, DNA- Structura Centrală
    747.Carmen Layet, Judecătoria Buftea
    748.Pandel Ciprian, Judecătoria Târgoviște
    749.Chivu Cosmin, Judecătoria Târgoviște
    750.Ceica Liviu, Judecătoria Botoșani
    751.Miron Simona Elena, Judecătoria Botoșani
    752.Miron Constantin Ciprian,Tribunalul Suceava
    753.Resmerita Clement-Mihai, DNA- Structura Centrală
    754.Nechifor Elena Alina, Judecătoria Iaşi
    755.Diana Caterina Pasarica, Judecătoria Sector 3 București
    756.Alina Stamate-Tamasan, Tribunalul Maramureș
    757.Bănică Anca-Maria, Judecătoria sector 2 Bucureşti
    758.Diana Bulancea, Curtea de Apel București
    759.Varluga Ion Radu, Judecătoria Timișoara
    760.Arina Corsei Vultureanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 3 București
    761.Monica Trofin,Tribunalul Cluj
    762.Galatan Anișoara Voichita, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
    763.Ramona Gratiela Milu, Curtea de Apel Brașov
    764.Paduraru Raluca Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 București
    765.Vitejanu Emilia Daniela, auditor de justiție, anul II
    766.Magdalena Chirila, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 3 București
    767.Popa Daniela-Marcela, auditor de justiție anul II
    768.Prinose Elena-Georgiana, Judecătoria Sector 2 București
    769.Eduard Ștefan Jilavu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pașcani
    770.Raluca Isepciuc, Tribunalul Iași
    771.Mitru Marcel Teodor, Judecătoria Filiași
    772.Ana Maria Uță, Tribunalul Neamț
    773.Gabriela Nicoleta Chihaia, Tribunalul Harghita
    774.Nicodin Teodor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
    775.Catalin Mirel Mormoe, Judecătoria Piatra Neamț
    776.Ioana Bogdan, Judecătoria Sector 2, delegata la Tribunalul Militar București
    777.Cocoveica Ioana-Catalina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bistrița
    778.Rizoiu Cristina-Georgiana, auditor de justiție, anul II
    779.Otel Daniel,Tribunalul Dolj
    780.Muscalu Ramona, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Brașov
    781.Irina Isar, DIICOT-Structura Centrala
    782.Negrau Andrei Sergiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Salonta
    783.Maga Mihaela, Judecătoria Botoșani
    784.Narcis Lazarescu, DNA
    785.Cosmin Iordache, DNA
    786.Carbunaru Ionica, Judecătoria Braila
    787.Gulutanu Alina Nadia, Tribunalul București
    788.Toader Daniela, Tribunalul București
    789.Mihai Cepes, Judecătoria Timișoara
    790.Dari Bogdan Alexandru, Judecătoria Sector 1 București
    791.Ramona Feurdean, Judecătoria Târgoviște
    792.Pandel Ciprian, Judecătoria Târgoviște
    793.Chivu Cosmin, Judecătoria Târgoviște
    794.Mihaela Saracut, Curtea de Apel Cluj
    795.Adrian Aldea, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
    796.Ana Maria Cucea, Judecătoria Buftea
    797.Apostol Mihaela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Iași
    798.Simon Antoniu, Curtea de apel Cluj
    799.Dunca Georgeta Ramona, Judecătoria Giurgiu
    800.Wilhelm Emanuel Dunca, DIICOT- Structura centrală
    801.Sasu Mihaela, Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
    802.Ostahie Oana, auditor de justiție, anul I
    803.Florin Traian Lazãr, Judecătoria Botoșani
    804.Alexandru Stătescu,Tribunalul București
    805.Valentin Toduta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea
    806.Dana Belciug, DNA
    807.Ovidiu-Stefan Scarlatescu, Judecătoria Faget
    808.Petronela Ionita, Tribunalul București
    809.Vasile Ionita, PICCJ
    810.Dana-Ioana Rusu, Judecătoria Gherla
    811.Rares Ciausu, DIICOT-ST Cluj
    812.Mădălina Hira, DIICOT-STConstanța
    813.Sendroni Mircea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
    814.Tarba Mădălin Florin, Judecătoria Faurei
    815.Raluca Vestemeanu, DIICOT ST BRAȘOV
    816.Andronache Marius Constantin, Judecătoria Petroșani
    817.Cristian Ichim, DIICOT ST BRAȘOV
    818.Viorica Flucsa, Parchetul de pe lângă Tribunalul Timiș
    819.Stamate Tămășan Nicolae, Tribunalul Maramureș
    820.Raluca Alexandra Munteanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 București
    821.Fânariu Ștefan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Săveni
    822.Varvara Maria, auditor de justiție anul 2
    823.Bratulea Daniela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ramnicu Sarat
    824.Camelia Dorina Grecu, Judecătoria Targu Lapus
    825.Alexandra Coca, Judecătoria Sector 2 București
    826.Laura Adina Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
    827.Bocai Adina, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iași
    828.Guz Jean Robert, auditor de justiție, anul I
    829.Bontea Dina, Judecătoria Targu Lapus
    830.Florin Daniel Casuneanu, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Iași
    831.Bondar Elena Teodora, auditor de justiție, anul II
    832.Tatu Dragos Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
    833.Tatu Adina Octavia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
    834.Ionescu Bogdan, Judecătoria Videle
    835.Mirică Raluca, DNA Structura Centrala
    836.Oana Irina Stoenescu, Judecătoria Sector 2București
    837.Stancu Dana Iuliana, Curtea de Apel Pitești
    838.Stancu Costin Andrei, Curtea de Apel Pitești
    839.Dari Bogdan Alexandru, Tribunalul București
    840.Feurdean Ramona, Tribunalul București
    841.Paul Manciu, Judecătoria Moinești
    842.Loredana Alexandrescu, Jududecătoria Iași
    843.Tănase Carmen Ecaterina, DIICOT-STConstanța
    844.Stanciu Mihai Alexandru, DIICOT-STConstanța
    845.Cristian Monenci, Tribunalul Bihor
    846.Olaru Petre Dorin, Tribunalul Gorj
    847.Adrian Păcurar,Tribunalul București
    848.Elena Blidaru Mateescu,Tribunalul București
    849.Georgiu Ioan, Judecătoria Gherla
    850.Ciprian Puie, DIICOT ST Oradea
    851.Florin Mornaila, DIICOT- ST Cluj
    852.Iacob Laura-Mădălina, auditor de justiție anul II
    853.Constantin Florydana, auditor de justiție, anul I
    854.Profir Mihaela, Judecătoria Târgu Jiu
    855.Chifor-Vlas Delia Maria, Judecătoria Dej
    856.Marcu Ionuț, DIICOT-Structura Centrală
    857.Teodorescu Vlad, Parchetul de pe lângă Tribunalul Covasna
    858.Valentina Petrescu,Tribunalul București
    859.Baron Alina-Gabriela, Judecătoria Sector 4 București
    860.Nițescu Simona Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
    861.Gheorghiță Anca, Parchetul de pe lângă Tribunalul Vaslui
    862.Ana Maria Nedelcu, DNA
    863.Neculaica Elena, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanta
    864.Nițescu Simona Maria, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
    865.Bochis Angela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu
    866.Zănoagă Tatiana, auditor de justiție, anul II
    867.Lică Mihaela Cristina, Judecătoria Sector 3 București
    868.Ilioiu Maria Florentina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Prahova
    869.Adriana Arhire, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București
    870.Moacă Mihaela Adriana, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
    871.Chiriac Daniel, Judecătoria Hârlău
    872.Gorgotã Ilie, auditor de justiţie, anul I
    873.Cristina Constantinescu, Tribunalul Constanța
    874.Morarescu Luminița, Judecătoria Galați
    875.Ispas Angela Nianca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Săliște
    876.Tudor Antoniu Vasiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Drobeta Turnu Severin
    877.Chisbora Mircea Cristian, Judecătoria Bistrița
    878.Imireanu Cristina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Călărași
    879.Cazacu Dan-Constantin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
    880.Ionel Iliescu, DIICOT- Structura centrala
    881.Marilena Mircioi, Tribunalul Constanța
    882.Bratu Nicoleta Monica, Tribunal București
    883.Stroe Eliza Magdalena, Tribunal București
    884.Raluca Budiana, Judecătoria Craiova
    885.Ana Maria Grigore, auditor de justiție, anul I
    886.Mihaela Lazăr, auditor de justiție, anul I
    887.Manoiu-Olaru Alina-Raluca, Judecătoria Petroșani
    888.Raluca Mirică, DNA Structura Centrala
    889.Andreea Apostol, Judecătoria Sector 3București
    890.Laura Moroiu, Judecătoria Piatra-Neamț
    891.Corogeanu Cristian Andrei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
    892.Carmen Miron, Judecătoria Oradea
    893.Moraru Cătălin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
    894.Moldovan Claudiu, Parchetul de pe lângă Tribunalul Harghita
    895.Hincu Oana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Galați,
    896.Mirel Toader, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj
    897.Miu Madalina, Parchetul de pe lângă Tribunalul Călărași
    898.Roxana Axinte,Tribunalul Ilfov
    899.Cepoi Marian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Năsăud
    900.Marculescu Roxana, Judecătoria Sector 1 București
    901.Siclitaru Diana, Judecătoria Sector 2 București
    902.Alina Neculaes, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel Bacău
    903.Adrian Finică, Curtea de Apel Bacău
    904.Ana-Maria Ruță, Judecătoria Pitești
    905.Alina Oprea, Judecătoria Pitești
    906.Petrescu Alexandra, Judecătoria Sector 3 București
    907.Andrei Aneta-Violeta, DIICOT –SC
    908.Enache Eliza Ionica, Judecătoria Slatina
    909.Adriana Pau, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 2 București
    910.Dumitrache Nicușor Adrian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 București
    911.Andrei Buliga, D.N.A. București
    912.Carnariu Mihai Madalin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
    913.Laura Pop, Judecătoria Târgu Mureș
    914.Aura Maria Bonchis, Judecătoria Gurahonț
    915.Anca Chivu, Judecătoria Medgidia
    916.Andreea-Cristina Vlăsceanu, Judecătoria Râmnicu Vâlcea
    917.Octavia Pripasu, Judecătoria Sector 3 București
    918.Dan Dumitru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
    919.Bulz Julieta, Tribunalul Bihor
    920.Calai Patricia Carmen, auditor de justiție anul II
    921.Meszar Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Carei
    922.Apetri Oana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brașov
    923.Pavel Maria, Tribunalul Maramureş
    924.Rusu Octav, auditor de justiție, anul 1
    925.Alexandru Anghel, Parchetul de pe lângă Tribunalul București
    926.Timar Dana Florica, Judecătoria Marghita
    927.Dana Falcan,Tribunalul Iași
    928.Enescu Mihaela Luminita, Curtea de Apel Ploiești
    929.Corcodel Eugen Andrei, auditor de justiție, anul I
    930.Ghita Bogdan – DNA
    931.Motea Flavius, Judecătoria Oradea
    932.Ciocoiu Adrian, Judecătoria Sector 4 București
    933.Suciu Andreea Simona, Judecătoria Sector 5 București
    934.Vaduva Maria Valentina, Judecătoria Slatina
    935.Denisa Aron, auditor de justiție anul II
    936.Alina Ghinescu, D.I.I.C.O.T-S.T.CV
    937.Petruşcă Gabriela Amalia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
    938.Geambasu Daria Alexandra, auditor de justiție, anul II
    939.Christian-Mario Matei, Judecătoria Timișoara
    940.Nedelcu Giulio-Costel, Tribunalul Galați
    941.Negrut Catalina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
    942.Penteleev Victor, Judecătoria Sectorului 3 București
    943.Riza Florentin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Dolj
    944.Povaliceanu Claudia, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara
    945.Ionescu Irina, judecătoria Constanta
    946.Andreea Balutoiu, Judecătoria Sectorului 1 București
    947.Serban Daniel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov
    948.Tudor Gurban, Judecătoria Iași
    949.Andone Alina Madalina, Judecătoria Sectorului 1 București
    950.Vasile Marc Emilian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
    951.Ioana Nicoleta Spiridonescu, Jududecătoria Craiova
    952.Theodor Cerbu, auditor de justiție
    953.Baran Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 București
    954.Rotaru Ligia, Judecătoria Sector 1
    955.Maciuc Sorin Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
    956.Moraru Cristina, DIICOT-Structura Centrală
    957.Maria Timoașcă, Tribunalul Constanța
    958.Sofia Crișan, Tribunalul București
    959.Oana Peltechi, Parchetul de pe lângă Curtea de Apel București,
    960.Mihaela Beldie Canela, DNA
    961.Ramona Oana Rogoz, Judecătoria sectorului 1 București
    962.Valina Calarasu, Parchetul Tribunalului București
    963.George-Daniel Cojocaru, procuror în cadrul DNA-Str. Centrală
    964.Diana Dinca, Tribunalul Sibiu
    965.Claudia Bodean, Curtea de Apel Constanta
    966.Paşea Irina, auditor de justiție, anul I
    967.Cristea Ștefan-Georgian, auditor de justiție, anul II
    968.Gliga Ramona Maria, auditor de justiție, anul II
    969.Pavel Andrada-Stefana, auditor de justiție, anul I
    970.Liana Ramona Zglimbea, Tribunalul Dolj
    971.Lelia Marusciac ,Tribunalul Dolj
    972.Diana Stăncele, DNA
    973.Aura Florentina Murariu, Tribunalul Suceava
    974.Foltea-Cretu Loredana, Judecătoria Moinești
    975.Ducu Gavril, auditor de justiție
    976.Alexandru Luiza Magdalena, Judecătoria Moinești
    977.Ivan Lavinia-Constantina, auditor de justiție, anul II
    978.Morișcă Emanuela, Tribunalul Suceava,
    979.Morișcă Ciprian Mihai, DNA ST Suceava,
    980.Simionescu Gabriel Adrian, Tribunalul Suceava
    981.Cristina Voicu, DNA- Structura centrală
    982.Lorena Maria Popescu, Judecătoria Ploiești
    983.Crăciun Cătălin, Judecătoria Focșani
    984.Diana Raluca Tarhon, Judecătoria Iași
    985.Loredana Elena Holmanu, Judecătoria Bacău
    986.Țurcan Paul-Alexandru, auditor de justiție, anul I
    987.Ponyiczky Gabriela, Judecătoria Petroșani
    988.Ghenciu Ligia, auditor de justiție, anul I
    989.Golgotiu Maria, Judecătoria Petroșani
    990.Trifu Lucian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Caracal
    991.Ududec Anca, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
    992.Ududec Ionel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
    993.Bortes Mihai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
    994.Tatar Gabriel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
    995.Amuscalitei Alin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
    996.Pantiru Florin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
    997.Horsia Alexandru, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
    998.Fadei Pavel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
    999.Orzata Maria Manuela, Judecătoria Sector 1 București
    1000.Alina Popescu, Tribunalul București
    1001.Gabriel Mustaţă, Judecătoria Constanța
    1002.Anca Pîrleţeanu, Judecătoria Constanța
    1003.Lelia-Gabriela Soare, Judecătoria Constanța
    1004.Maria-Roxana Codreanu, Judecătoria Constanța
    1005.Mara Isabella-Iacob, Judecătoria Constanța
    1006.Andreea-Georgiana Baltag, Judecătoria Constanța
    1007.Oana-Mihaela Sorescu, Judecătoria Constanța
    1008.Răzvan-Ionuţ Pricop, Judecătoria Constanța
    1009.Mihaela-Ionela Stanciu, Judecătoria Constanța
    1010.Anca-Alexandra Sîrghe, Judecătoria Constanța
    1011.Delia Gherasim, Judecătoria Constanța
    1012.Ştefan-Alexandru Toma, Judecătoria Constanța
    1013.Dorin-George Preduţ, Judecătoria Constanța
    1014.Florin Ilie, Judecătoria Constanța
    1015.Bogdan Dumitru, Judecătoria Constanța
    1016.Mădălina Banoti, Judecătoria Constanța
    1017.Laura-Ioana Pecheanu, Judecătoria Constanța
    1018.Angelica Neacşu, Judecătoria Constanța
    1019.Gabriel Neacşu, Judecătoria Constanța
    1020.Monica Rizea, Judecătoria Constanța
    1021.Camelia Doroiman, Judecătoria Constanța
    1022.Marius Nastasia, Judecătoria Constanța
    1023.Iulian Minaev, Judecătoria Constanța
    1024.Alina Crasovschi, Judecătoria Constanța
    1025.Daniela-Alexandra Stamate, Judecătoria Constanța
    1026.Monica Vieru, Judecătoria Constanța
    1027.Ciprian-Gabriel Butaru, Judecătoria Constanța
    1028.Mihaela-Cristina Grădinariu, Judecătoria Constanța
    1029.Loredana Mesrobian, Judecătoria Constanța
    1030.Alina Lefter, Judecătoria Constanța
    1031.Ruxandra-Maria Pavel, Judecătoria Cluj-Napoca
    1032.Sălăjan Mădălina, Judecătoria Marghita
    1033.Florin Bogdan Munteanu, DNA Iași
    1034.Ecaterina Florea, Tribunalul București
    1035.Cristian Popa, Curtea de Apel Craiova
    1036.Raveca Loredana Costantea, Judecătoria Hunedoara
    1037.Gheorghe Vlase, Judecătoria Hunedoara
    1038.Adriana Tascan, Judecătoria Buftea
    1039.Marcela Antofie, Judecătoria Buftea
    1040.Bușică Maria-Andreea, auditor de justiție, anul I
    1041.Ciurcă-Roznovăț Roxana, Parchetul de pe lângă Tribunalul Iaşi
    1042.Iancu Ioana-Cristina, Judecătoria Galați,
    1043.Iancu Traian-Laurentiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Galați
    1044.Stefana Carasel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 1 București
    1045.Anca Patriche. Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 6 București
    1046.Ana Maria Nedelcu, Judecătoria Focșani
    1047.Moldovan Nicoleta Laura, Judecătoria Bistrița
    1048.Sarmasan – Radu Alina, Judecătoria Bistrița
    1049.Florea Radu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
    1050.Birtoc Mihai Dorin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca
    1051.Pavel Alexandra, auditor de justiție, anul I
    1052.Dedulescu Liviu Ionuț, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
    1053.Ciutac Mircea, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila
    1054.Gordan Sorin, Parchetul de pe lângă Tribunalul Brăila;
    1055.Marinescu Mihaela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Însurăței
    1056.Pungă Ionel, Parchetul de pe lângă Judecătoria Însurăței;
    1057.Colț Mihail, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila
    1058.Velea Gheorghe, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila
    1059.Crăciun Achim Ovidiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila
    1060.Stanciu Gabriela, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brăila
    1061.Edwina Guiu, Judecătoria Sector 1 București
    1062.Irina Timofte, Judecătoria Sector 1 București
    1063.Netoiu Andreea Elena, Judecătoria Sector 1 București
    1064.Nastase Adrian, Judecătoria Sector 1 București
    1065.Pop Monica, Judecătoria Sector 1 București
    1066.Ambrozie Silvia, Judecătoria Sector 1 București
    1067.Blindu Stefana Laura, Judecătoria Sector 1 București
    1068.Gavrila Sebastian, Judecătoria Sector 1 București
    1069.Matei Oana, Judecătoria Sector 1 București
    1070.Alecu Delia, Judecătoria Sector 1 București
    1071.Telescu Iuliana, Judecătoria Sector 1 București
    1072.Efrim Marius Nicușor, Parchetul de pe lângă Judecătoria Filiași
    1073.Dretcanu Ancuta, Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoșani
    1074.Ioniți Anita, Judecătoria Sector 2 București
    1075.Costache Andrea, Tribunalul București
    1076.Roxana Sterie, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 București
    1077.Carmen Fota, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sector 4 București
    1078.Dumitrescu Cornelia, DIICOT-ST Constanta
    1079.Ilenuta Badiceanu, Curtea de Apel Pitești
    1080.Teodora Gheorghe-Sorescu, Curtea de Apel Pitești
    1081.Angelica Paraschivescu, procuror DNA – S.T.

    Distribuie articolul

    Comentarii

    1. Ma bucur ca va amenință , pt ca v-ați bătut joc de societatea românească dragi magistrați , voi ați adus țara asta unde e acum , pt ca voi ați avut puterea sa ii băgați la bulău pe marii parlamentari , dar v-ați mânjit corupților și ați ținut dosarele lor in sertare și ați tergiversat termenele , acuma va plângeți ca niște zdremte . Nuibai , sper sa suferiți și voi așa cum suferă societatea românească din cauza vostra nesimțiților

      +3 voturi
      +1
      -1
      • …pun pariu ca singuru’ proces la care ai participat a fost cel de divort, da’ si tu ca toti hodorogii din online sunteti experti in drept. Tot al doilea cuvant pe care-l folositi mai nou inainte sa va beti prostamolu’ e magistrat…si va credeti importanti! Cum e frate sa te spele pe creier un analfabet ca dragnea? Cum poti hali niste chiftele aruncate in eter de niste terchea berchea ca iordache , nicolicea sau mircea badea ? Cum vrei sa te ia lumea in seama ca om cand tu esti atat de incuiat incat nu poti trece strada singur?

        PS: tara asta este asa cum este acum DATORITA CELOR CARE URLA AZI CA ALTII-S DE VINA! FOSTUL PCR! VEZI TU, D’AIA NU A INVESTIT STATUL ROMAN IN INVATAMANT TIMP DE 30 DE ANI…PT A AVEA OAMENI CA VOI…SFERTODOCTI, SEMIANALFABETI SI FARA HABAR DE ISTORIE! O NATIUNEA CARE NU-SI CUNOASTE ISTORIA E CONDAMNATA SA O REPETE!

        +3 voturi
        +1
        -1
        • Pun pariu ca …
          nu v-ar conveni sa existe o responsabilitate a magistratilor, fie ca vorbim de judecaori, fie de procurori, asa-i?
          V-ar conveni ca:
          Judecator sa poata fi juristul (avocat, procuror sau consilier juridic) cu minim 15 ani vechime cu dosare complexe si motivari judicioase – nu putoi de 22 de ani fara nici o experienta de viata?
          Promovarea de la judecatorii la tribunale si mai departe (fara sa se poata sari peste ierahia instantelor) la curtile de apel si la ICCJ sa se faca pe baza de dosar, obiectiv pentru aceia dintre judecatori care nu au hotarari desfiintate sau casate in ultimii 2 ani?
          Judecatorii care au desfintate hotararile, mai ales pentru motive de procedura, sa coboare spre baza, spre judecatorii?
          In logica asta nu ar mai interveni aprecierea subiectiva a CSM sau a altor politruci care sa duca in derizoriu profesionalismul si seriozitatea.
          In logica asta judecatorii sunt tinuti de scopul si menierea lor, respectiv de impartirea actului de dreptate – si nu cum este acuma, o turma tupeista de privilegiati fara simtul echilibrului si total iresponsabila.
          Batista pe tambal pe toate problemele din justitie reprezinta momentul de lasitate, impostura si politicianism de care pot fi acuzati, in corpore judecatorii.
          .. de procurori nici nu mai vorbesc, nu-i critic ei fiind sub orice critica.

          --2 voturi
          +1
          -1
          • …stimabile aci e vb de niste amenintari facute de un om important in stat(din pacate). Toate institutiile sunt sufocate de politic…si majoritatea care urla acum ca vor oprirea abuzurilor sunt cei care intretin de 28 de ani aceasta situatie.

            Pe mine ma seaca superioritatea asta a voastra care “stiti” cum tre’ sa fie reformat un stat…Mah zero barat PSD este la putere din 2012…si de atunci n-aud altceva in afara de JUSTITIE SI REFORMA IN JUSTITIE!

            Tu ai prunci? Ai vazut cum arata invatamantu’ romanesc? Da’sistemu’ sanitar? Imi spui cati nr km de autostrada terminati de papagalii pe carei sustii? Ce batiste pe tambal visezi? Vroiai reforma inlaturai tonele de hartoage pe care tre’ sa le verifice un judecator inainte de proces. Apoi vedeai care e corupt si care nu…aveai atatea exemple din tari mult mai civilizate ca rromania. Problema majora nu e dragnea sau iordache sunteti voi astia “atotstiutorii” pe care cu o coaja de pita niste analfabeti va face sa mergeti pe doua labe!

            0 voturi
            +1
            -1
    2. Mi se pare mie sau cererea este fara obiect?

      In cerere se spune ca este vorba de: ”acțiunile concertate ale celorlalte două puteri ale statului, legislativă și executivă.” fara sa se specifice la ce se refera in concret, care sunt actiunile concertate, de cine sunt facute, prin ce mijloace, care este pericolul sau prevederea legala pe care o invoca etc.

      +5 voturi
      +1
      -1
    3. Vezi ca noi doi trebuie neaparat sa ne uram, sa ne dispretuim, sa ne criticam, sa ne desfiintam …
      Ma tot intreb oare de ce? De ce ajung eu sa ma cert pe un ziar online cu un necunoscut care are alta parere decat mine. Nu prea vad niciun motiv, dar prea des, ma las prins in discutii in contradictoriu.
      Din cate imi dau seama amandoi am vrea o tara mai normala, mai buna, mai santoasa institutional, administrata de persoane reprezentative dar si de un nivel calitativ superior etc. Amandoi vrem stat de drept, justitie, democratie etc.
      Totusi, in loc sa gasim solutii care sa ne convina noua, ne regasim in situatia de a ne certa pe niste chestii care ne separa si care nu sunt esentiale, nu fac parte dintr-un proces rational ci mai degraba fac parte din eforturile partidelor politice de a se pozitiona politic, de maniera revansarda, categorica, de imagine.
      Pe cand amandoi vrem la final acelasi lucru, tot noi vedem mijloacele diferit.
      In cazul de fata tu vezi problema la Dragnea si la PSD pe cand eu o vad la sistem si la clasa politica.
      Intrebare: merita efortul de a ne scoate ochii unul altuia?
      Poate ca daca nu ai fi asa de patimas pe sustinerea sau respingerea unor persoane ai vedea ca adevarul este ca si unii si altii sunt de tot rahatul si ca schimband PSD-ul cu alt partid sau pe Dragnera cu alt politruc, nu se va schimba nimic, vom ramane in continuare in aceeasi mizerie si mai devreme sau mai tarziu, va trebui sa le explici copiilor tai ca ai fost inflexibil, arogant, ai considerat ca detii adevarul, ai considerat ca daca iti propui niste obiective generoase si de interes public devii dintr-o data un mare cunoscator. Ii vei explica ca mizeria pe care i-ai lasat-o mostenire se explica prin gargara ieftina rostogolita printr-o presa primitiva de cancan, de indivizi la care nu le poti deslusi interesele? Cum ii vei explica ca te intereseaza un viitopr mai bun dar nu te intereseaza nimic din ce ar trebui, dincolo de partide si de persoane, sa participe la crearea cadrului corect, echilibrat si eficient pentru acelasi viitor?

      0 voturi
      +1
      -1
      • Eu nu urasc pe nime’ stimabile si nici nu ma cert. Urasc impocrizia atat.

        Vrei sa discutam o facem…da’ nu-mi veni si-mi spune de ilisecu(pcr)&basescu(securitatea) sau orice se „naste” din ei …nu e din patima…e doar ura pentru comunism si comunisti.Atat!

        Mama mea a muncit ca o sclava o viata pentru ca „casa de sanatate” sa nu-i poate „acoperi” o operatie de cataracta care costa 500 de euro. Cunosti parinti de copii bolnavi de autism? Da’ cu sindromul down? Da’ de copii depresivi stii? Noi avem in familie ADHD asa ca iti spun sincer , TE-A BATUT DUMNEZO DACA AI GHINIONUL SA TE NASTI BOLNAV IN ROMANIA! NIMENI NU TE BAGA IN SEAMA. NIMENI! Nu stiu daca vreodata in viata ta te-ai lovit intr-adevar de acest cuvant: NIMENI!
        Si ASTEA-S DOAR O PARTE DIN PROBLEMELE REALE ALE ROMANIEI!
        SI ATUNCI VORBIM DE JUSTITIE? DE 5/10 CAZURI MEDIATIZATE? Ca o schimba pe kovesi? So what? Viata mea ca cetatean cum se schimba dupa asta?

        DA PT CA PROBLEMA DE ACTUALITATE PT VOI ESTE RESPECTAREA CONSTITUTIEI , SA NE DISTRAM PUTIN CU LEGEA FUNDAMENTALA:

        1. Cetăţenii sunt egali în faţa legii şi a autorităţilor publice, fără privilegii şi fără discriminări(poate in alta tara)
        2.Nimeni nu este mai presus de lege.(he he he)
        3. Dreptul la ocrotirea sănătăţii este garantat(daca ai bani)
        4. Învăţământul de stat este gratuit, potrivit legii(alta gluma buna)
        5. Accesul la cultură este garantat( he he he, mai ales in orasele mici)
        6. Statul este obligat să ia măsuri de dezvoltare economică şi de protecţie socială, de natură să asigure cetăţenilor un nivel de trai decent.(asta ar trebui cusuta pe drapel )
        7.Cetăţenii au dreptul la asistenţă medicală în unităţile sanitare de stat(aci iar vb de servicii “gratuite”)
        8. Persoanele cu handicap se bucură de protecţie specială. Statul asigură realizarea unei politici naţionale de egalitate a şanselor(daca n-ai in familie cazuri intereseaza-te ce inseamna protecţie specială a statului roman)

        Mai pot continua daca vrei da’ n-are rost sper sa fi inteles ce am vrut sa zic…asa ca, dilemele mele sunt: DACA STATUL MEU NU-MI GARANTEAZA DREPTURILE PE CARE-L OBLIGA CONSTITUTIA SA MI LE ACORDE, DREPTURI PE CARE MI LE INCALCA DE 28 DE ANI DESPRE CE URLA dragnea&tariceanu ZILNIC? PE EI CINE-I SUSPENDA? CINE-I TRAGE LA RASPUNDERE? EI TREBUIE SA-MI ACORDE ACESTE DREPTURI NU PRESEDINTELE.

        Deci cand or sa mi le rezolve vom putea discuta de un viitor mai bun.Pana atunci mi se rupe cine pe cine schimba sau baga-n parnaie.

        0 voturi
        +1
        -1
    4. De acord cu tine.
      Pe politruci cine-i trage la raspundere? Asta-i cheia.
      Nimeni!
      De ce?
      Fiindca si-au dat singuri un sistem electoral in care noi nu avem drept de vot ci de confirmare.
      Noi nu putem sa ne alegem singuri candidatii. Candidatii sunt pusi pe liste pe locuri eligibile de sefii de partide, adica de Dragnea, Orban, Falca etc.
      Noi nu putem face nimic. Suntem nevoiti ca odata la 4 ani sa CONFIRMAM alegerile lor si atat.
      Pe listele astea infecte si imputite isi fac loc tot felul de jeguri si noi nu-i putem schimba fiindca ei nu depind de noi ci de sefii de partide.
      Asa ajung partidele sa fie altceva decat ar trebui sa fie – niste structuri mafiote, organizatii de casta, total desprinse de ideea de bine public, de cetatean, absolut surde la nenorocirile la care faci referire. Sunt instrumente in mana unor politicieni care folosesc institutiile statului ca sa-si impuna poftele.
      Asa ajung institutiile statului sa reprezinte orice altceva decat interesul general al societatii.
      Si toata mizeria asta va continua, nu fiindca este Dragnea de vina ci fiindca toata clasa politica, inclusiv jegul de Dragnea, vor sa continue sa stea la butoane, la muls, la furat.
      Si cine i-ar putea opri?
      Teoretic justitia. Practic justitia este doar o alta amarata de institutie care le suporta, sustine, tolereaza mizeriile.
      Judecatorii si procurorii, in logica asta a mea, poate gresita, nu sunt altceva decat tot niste privilegiati care vor sa nu se schimbe nimic, fara constiinta si fara responsabilitati.

      0 voturi
      +1
      -1

    Scrie un comentariu

    3 + 9 =

    Redacția Special Arad își rezervă dreptul de a selecta și a modera comentariile în funcție de relevanța lor față de subiect. Comentariile care nu fac referire la subiectul prezentat nu vor fi aprobate. De asemenea, răspunderea juridică aparține autorului comentariului.

    Acest site folosește cookies. Prin navigarea pe acest site, vã exprimați acordul asupra folosirii lor. Am actualizat politicile în conformitate cu Regulamentul (UE) 2016/679 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date. Detalii.

    Logo Aplicatie Special Arad

    Special Arad