Centrul Cultural Județean are oficial director





După ce a ocupat această funcție timp de doi ani ca interimar, Ioana Engelhardt este de acum oficial directorul Centrului Cultural Județean.
Ioana Engelhardt a trecut cu bine concursul de ocupare a postului, obținând nota finală de 9.86. Cum spuneam, aceasta a fost timp de doi ani director interimar, cât timp fostul director Ionel Bulbuc a fost mai întâi viceprimarul municipiului Arad, iar ulterior a devenit vicepreședintele Consiliului Județean Arad – funcție pe care o ocupă și astăzi.
Înainte de 2019, Ioana Engelhardt a fost șef pe departamentul de programe culturale, tot în cadrul Centrului Cultural Județean Arad.
Comentariile portalului
Odihna vesnica !!
Deci, infradtructura orașului e legată de sărbătorile religioase!?
Imi cer scuze,poate gresesc ,fara sa tin partea soferului si facand abstractie de functie,din video nu vad cu ce a gresit omul? Se pregateste sa intre in locul (...)