Party de muzică electronică marca ABC la Teatru!





După două locații inedite (holul Filarmonicii și complexul comercial Ziridava), echipa de DJ din cadrul brandului „ABC” revin cu un nou party de muzică electronică de calitate, de data aceasta în holul Teatrului Clasic „Ioan Slavici”!
„20 martie nu va fi o vineri ca oricare alta; astrologii anunță începutul primăverii calendaristice, iar noi vă invităm la TEATRU”, anunță organizatorii pe pagina de Facebook creat evenimentelor marca ABC.
În scurt timp va fi anunțată și lista DJ-lor care vor mixa în incinta clădirii uneia dintre cele mai prestigioase instituții de cultură din Arad.
Comentariile portalului
Mulțumesc
Bună ziua, e necesar pentru că e vorba despre o lucrare publică, într-un spațiu public, care este folosit de arădeni, care se modernizează pe bani publici, nu pe (...)
Da ,astfel da acțiuni ar fi necesare mai dese,și in municipiu , eu locuiesc pe str Calea Romanilor și aud bubuituri de eșapament la mașini și motociclete !! (...)