Lovitura primită de Apple înainte de lansarea iPhone 6. Anunțul care le poate strica planurile





Iata un mod inedit de a incerca sa deturnezi atentia oamenilor de la lansarea unui telefon – Fire Phone, smartphone-ul celor de la Amazon, a avut o reducere de pret de la 199 de dolari, la doar 0.99 de dolari! Singura conditie este ca utilizatorii sa isi faca un abonament pe 2 ani la AT&T.
Spre deosebire de ebook reader-ul Kindle si de la tabletele Kindle, Fire Phone e considerat mai curand a fi un esec. Strategia celor de la Amazon este de a schimba asta si de a-i atrage pe cei care doresc sa-si cumpere noul iPhone.
„Fire costa acum doar 99 de centi cu un contract pe 2 ani, clientii primind si un an Prime. Avand acces la tot contentul Prime, Mayday, 32GB de memorie si spatiu cloud nelimitat pentru poze, plus acces la Dynamic Perspective si Firefly, Fire Phone este un alt exemplu despre valoarea pe care Amazon o ofera clientilor” a spus vice-presedintele companiei, Ian Freed, intr-un comunicat de presa catre ZDNet.
Comentariile portalului
De ce atat de tarziu ??
Eventual, eventual zic, demisii de la conducerea partidului. Cel mult, dar nu cred nici asta!
Ba este extrem de relevanta. Cum tot relevant e scorul obținut de alianță de la putere în județele în care PSD a câștigat alegerile parlamentare. De exemplu, (...)