(Video) Când dai examenul pentru carnetul de șofer și ajungi la spital…





Un examen auto în poligon s-a încheiat cu un accident spectaculos. De data aceasta, testul pentru carnetul de șofer s-a „produs” în Argentina.
O femeie de 63 de ani dădea testul final pentru obținerea permisului auto, dar spre stupefacția martorilor și sperietura examinatorului, a intrat cu mașina într-un stâlp de iluminat, iar vehiculul s-a răsturnat pe o parte.
Femeia a suferit răni minore și a fost dusă la spital, doar din precauție. Nu se știe dacă se va mai încumeta vreodată să mai dea examenul auto. De data aceasta, evident, l-a picat.
Comentariile portalului
Așa cu ne-am obișnuit în ultimii zeci de ani, și de această dată trebuie sa alegem răul cel mai mic. Este interesant de remarcat cum s-a pus (...)
Lipseste d-l Tokes Laszlo din lista aia, era cel mai relevant reprezentant al unei "Biserici maghiare", interesant cum unii iredentisti fac pe altii extremisti in schimb e fascinant cum este (...)
Bai prostule nu George Simion este de vina ci gunoaie care gândesc că ține adică UE cara vrea distrugerea României și a Poporului Român prin reprezentanții (...)