Accident de muncă la Zăbrani. Un bărbat este în stare de inconștiență
În urmă cu puțin timp a avut loc un accident de muncă la o fermă din Zăbrani. Din primele informații este vorba de un bărbat care se află în stare de inconștiență. La locul accidentului s-a deplasat o ambulanță din cadrul unității din Lipova și un echipaj SMURD Arad.
Cu siguranță că la fața locului va ajunge și o echipă de inspectori de la ITM Arad.
Vom reveni cu amănunte.
UPDATE: Bărbatul are 68 de ani și este conștient, fiind transportat la Unitatea de Primiri Urgențe din cadrul Spitalului Județean Arad. Victima prezenta multiple leziuni având traumatism abdominal, fractură deschisă gleznă dreaptă și instabilitate hemodinamică.

















Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)