Tragedie imensă în urma unui accident stupid: un băiețel de trei ani a murit în curtea casei după ce a fost lovit cu mașina chiar de tatăl său





Un copil în vârstă de 3 ani, din Hărman, județul Brașov, a murit, duminică, într-un accident stupid, provocat de propriul tată, care efectua manevra de mers cu spatele, în curtea casei.
Polițiștii din Brașov au fost sesizați prin apelul unic de urgență 112 că un băiat, în vârstă de 3 ani, în timp ce se afla în curtea unui imobil situat pe raza localității Hărman, ar fi fost surprins și accidentat de un autoturism, scrie Mediafax.
Comentariile portalului
O sarakie de om
Am avut o experienta in Munchen la o terasa: dupa ce am consumat ceva sucuri, chelnerul ne-a adus bonul pentru plata si ne-a mentionat ca ,, the tip is not included", (...)
marele Goldiș săracu s-ar răsuci în mormânt și poate s-ar dezice de declarația din noiembrie 1918 dacă ar vedea Românika manelizată de azi. De altfel, nu (...)