Furios că nu și-a primit banii, un român a distrus părți din casele la care a lucrat





Furios că nu şi-a primit banii pentru casele la care a lucrat, un român s-a urcat într-un excavator şi a distrus o parte dintre ele. S-a întâmplat în Anglia, unde conaţionalul muncea pentru o firmă de construcţii.
Aceasta a întârziat cu plata, ceea ce l-a supărat la culme pe român. Cu un excavator el a lovit pe rând cinci case, pe care le-a lăsat fără pereţii exteriori.
Pagubele se ridică la patru milioane de lire sterline. Locuinţele erau gata, iar proprietarii ar fi trebuit să se mute în curând.
Românul în vârstă de 30 de ani a fost arestat şi acuzat de distrugerea proprietăţii.
sursa: digi24
Comentariile portalului
V-ați prins...
De râsul curcilor cu ce "argument" vine un "jurnalist". O filmare în care persona recunoaște că a gafat pentru că s-a luat după o minciună de-a lui Nă (...)
Romania va merge mai departe, indiferent ca va iesi Gladiatorul Galeriei sau Harry Nicusor Potter, ea va ramane tot in UE, nu vor mai putea sulfari firmele de cotet ale (...)