Posibilă sinucidere în Vlaicu! Bărbat de 66 ani, găsit mort în apartamentul său
Poliția și un echipaj de la Ambulanță s-a deplasat de urgență în cartierul Vlaicu, la blocul 12, scara D, un bărbat a fost descoperit mort în propriul său apartament.
Bărbatul în vârstă de 66 de ani a fost găsit mort în vană. Din primele informații se pare că ar fi vorba de o sinucidere, acesta ar fi dat drumul la gazul de la aragaz. Echipajul de la Ambulanță sosit la fața locului a încercat să îl resusciteze însă fără succes. Bărbatul se pare că era cunoscut în evidență ca suferind de mai multe boli.


















Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)