Schimbări la vârful Jandarmeriilor din Arad și Caraș Severin! Șefii se schimbă între ei!
Surse militare susțin că inspectorul șef al Inspectoratului de Jandarmi Arad, colonelul Adrian Bîcleșanu a fost numit comandant la jandarmilor din Caraș Severin. În același timp, comandantul Inspectoratului de Jandarmi Caraș Severin, Nicolae Sorin Axenti, a fost numit inspector șef al IJJ Arad.
Despre noul inspector șef al Jandarmeriei arădene, Sorin Axenti, știm că are 45 de ani și că este absolvent al Academiei Militare Al.I. Cuza (Colonelul Adrian Bîcleșanu, inspector șef al Inspectoratului de Jandarmi Arad a fost numit comandant la jandarmilor din Carșa Severin. În același timp, comandantul Inspectoratului de Jandarmi Caraș Severin, Nicolae Sorin Axenti, a fost numit inspector șef al IJJ Arad.
Noul inspector șef al Jandarmeriei arădene, Sorin Axenti, are 45 de ani și este absolvent al Academiei de Poliție Al.I. Cuza(1995-2005), licența fiind în Științe Juridice-Drept.
Informația nu este confirmată, deocamdată, de Jandarmeria Arad.












Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)