Cu un dealer de droguri mai puțin în județul Arad





Poliţiştii de combatere a criminalităţii organizate din Arad şi procurorii D.I.I.C.O.T. au ridicat 75 de grame de cannabis, în urma unei percheziţii efectuată la locuința unui bărbat din județul Arad.
La data de 9 septembrie, poliţiştii Serviciului de Combatere a Criminalităţii Organizate Arad şi procurorii D.I.I.C.O.T. – B.T. Arad au efectuat o percheziţie domiciliară la locuința unui bărbat de 34 de ani dintr-o localitate din judeţul Arad, bănuit de trafic de droguri de risc.
În urma percheziţiei, poliţiştii au ridicat în vederea continuării cercetărilor 75 de grame de cannabis.
Din documentarea activității infracționale din perioada februarie – septembrie a.c. a reieşit faptul că acesta ar fi comercializat droguri pe raza județului Arad.
Bărbatul a fost prezentat magistraților Tribunalului Arad, pe numele său fiind emis mandat de arestare preventivă pentru 30 de zile, sub aspectul săvârșirii infracțiunii de trafic de droguri de risc.
Comentariile portalului
== SINGURELE ACTIVITATZI CULTURALE ALE ARADULUI PRAFUIT SUNT NUNTZILE SI BOTEZURILE SI DIN CAND IN CAND CATE O RAFUIALA IN CARCIUMA -- SCARBA MI E == TELEORMANUL VESTULUI == CANDADUCI INCOPETENTZI DE PARTID (...)
== REGULA ISCOADEI PARSIVE -- DE LA BIROURI NU PLEACA NIMENI -- DOAR CEI DE PE TEREN SE REDUC . --ATAT -- IN PRINCIPAL CEI CARE AU LIPSIT DE LA SEDINTZELE DE (...)
Să înțelegem că liberalii adevărați nu sunt bugetari? Atumci ar trebui să nu msi fie niciunul în Parlament, în primării sau îm consilii județene, ceea (...)