Ștefan Bănică Jr. se vinde mai scump decât Inna de Revelion
Ștefan Bănică Jr. a ajuns să se vândă mai scump decât Inna de Revelion. Profitând inclusiv de faptul că este membru al juriului X Factor, artistul și-a mărit tariful cu 10.000 de euro. Iată cât a ajuns să ceară.
Ștefan Bănică și-a propus ca de Revelion și la petrecerile de Crăciun ale companiilor să încaseze cu 10.000 de euro mai mult, pe concert, decât obișnuia să o facă până acum.
Conform surselor citate de WOWBiz.ro, artistul pretinde 25.000 de euro pe un concert în noaptea dintre ani. Un tarif care îl depășește și pe cel al Innei.
„Deocamdată, Bănica jr. nu a semnat vreun angajament sigur, însă se află în discuții avansate pentru cel puțin trei evenimente importante. În acest caz, ar putea ajunge și la 75.000 de euro doar pentru o seară”, au declarat surse apropiate artistului.


















Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)