Angajări masive la Timișoara pentru noul Mega Mall





Apropiata deschidere a noului Mega Mall din Timișoara, ridicat de grupul NEPI, creează oportunități majore pentru cei în căutare de un (nou) loc de muncă.
Marile lanțuri de comerț care vor avea supermarketuri în complexul Mega Mall Nepi la Timișoara recrutează deja personal.
Doar Dedeman oferă 160 de posturi, într-o situație comparabilă aflându-se, cu siguranță, Carrefour și, firește, majoritatea comercianților care au rezervat deja spații comerciale în complexul din Calea Șagului, scrie timisoarastiri.ro.
Comentariile portalului
din pacate nu este doar o poveste…este cosmarul realitatii in care ne regasim foarte multi…
Parasca a fost profesor pentru sute, poate chiar mii de politisti din intreaga lume. Ce cauta el in politica?
Nu se potriveste absolut deloc aceasta apropiere politica - biserica. De ce nu a fost reprezentat Aradul de un doctor bun sau de un profesor de calitate sau un inginer (...)