Un bihorean a furat dintr-o locuință din centrul Aradului parfumuri, un laptop și două telefoane mobile





Știri Arad. Polițiștii Biroului de Investigații Criminale au identificat un tânăr, bănuit de comiterea unui furt calificat.
În urma cercetărilor efectuate, s-a stabilit că în perioada 19-23 iulie, tânărul de 20 de ani, din județul Bihor, ar fi pătruns într-un imobil de pe Bulevardul Revoluției din municipiu, de unde ar fi sustras parfumuri, un laptop și două telefoane mobile, cauzând un prejudiciu în valoare de aproximativ 1.400 de lei.
Pe numele tânărului a fost întocmit un dosar de cercetare penală sub aspectul săvârșirii infracțiunii de furt calificat.
Polițiștii continuă cercetările în vederea documentării întregii activități infracționale a celui în cauză.
Comentariile portalului
Arghir asta ospatarul, le stie pe toate, la cate mese a servit a furat meserie de la fiecare
L-ați citit? Nu ne dați și nouă sursa, că am vrea să-l citim și noi
Aveti dreptate. Se face mare tam tam la misca, ca este mizerie la fantani. Eu frecventez zilnic fantana de la Satu Nou. Nici urma de gunoi. Deci conteaza educatia. Enorm!!!