Un bătrân s-a prăbușit în centrul Aradului, acuzând dureri severe
În urmă cu câteva minute, un bătrân a căzut pe stradă în centrul Aradului. Bărbatul se plângea de dureri de inimă. Reporterul Special Arad s-a oprit să cheme Ambulanța.
În momentul în care bărbatul și-a recăpătat conștiința, acesta a spus că este din Lugoj și că are 72 de ani. Bărbatul a mai ajuns la spital din cauza problemelor cu inima, însă nu a putut fi internat din lipsa unei asigurări medicale.
În aceste momente a ajuns la fața locului un echipaj de la Ambulanță, însă mai mult ca sigur că după ce i se va acorda primul ajutor, nu va putea fi internat nici de această dată.














Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)