Un Audi s-a „cocoțat” pe gardul stației de tramvai de pe calea Romanilor | Foto





Șoferul unui Audi înmatriculat la Arad a pierdut controlul mașinii pe Calea Romanilor în noaptea de sâmbătă spre duminică, în jurul orei 01:30, distrugând gardul stației de tramvai.
Șoferul călătorea spre Timișoara, dar în urma impactului, mașina a rămas „cocoțată” pe gardul primei stații de tramvai dinspre zona Boul Roșu.
Accidentul nu s-a soldat cu victime.
Circulația a fost blocată în zonă, însă echipajele de intervenție au îndepărtat urmele accidentului până dimineață.
Comentariile portalului
Am spus că e un discurs de scrântit. Ura, intoleranța, grobianismul sunt promovate inclusiv de Gică Ultras, Tuta von Gavrilă și alții. Așa zici tu la (...)
Unde e ura, grobianismul, intoleranta si proasta crestere in acel discurs lasand la o parte continutul ezoteric destinat credinciosilor? As zice ca apelativele de tip "diliu", "limacsi", "scrantit", "pleava", samd (...)
Probabil are ceva post la Dinamo