Un arădean a fost aproape de moarte, apoi a făcut haz de necaz pe facebook cu BMW-ul făcut praf (FOTO)
Știri Arad. Un accident petrecut în seara zilei de 7 martie (despre care Special Arad a scris) pe raza comunei Fântânele s-a încheiat fericit, în sensul că toți cei care au fost în mașină au scăpat cu viață. Unul dintre ei, care probabil a realizat cât de aproape a fost de moarte, a postat fotografiile cu BMW-ul făcut praf pe contul său de facebook.
„Ce mare e Dumnezeu! Ne-a dat un noroc. Îi mulțumesc lui Dumnezeu!”, scrie acesta la un comentariu sub fotografiile care prezintă mașina. Aflat la volanul unui BMW, acesta a scăpat controlul volanului și s-a rostogolit de cinci ori. Deși șansele erau mici, toți trei au scăpat cu viață iar din informațiile noastre unul a suferit un traumatism foarte serios la ochi. „Se punea problema că își poate pierde ochiul”, spune un apropiat al celor trei.
Cu doar câteva zile înainte, în data de 4 martie, cel care a postat fotografiile a împlinit vârsta de 26 de ani. Putea fi ultima sa petrecere…
Mașina a fost dusă la un centru de recoltare al fierului vechi. Nu a mai rămas mare lucru din ea.
FOTO: FACEBOOK


















Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)