TIR-ul lui Moș Crăciun din campania Coca-Cola a luat foc în mers, în București





Un incendiu a avut loc în noaptea de marți spre miercuri pe străzile din București, mai precis pe Șoseaua Giurgiului, informează adevarul.ro.
TIR-ul companiei Coca Cola, cel implicat în campania pentru sărbătorile de iarnă, a luat foc în mers. Incendiul a izbucnit din partea din față a remorcii și s-a răspândit cu repeziciune la prelată, conform martorilor.
La locul incendiului au intervenit trei autospeciale, o descarcerare și un echipaj SMURD.
Autotrenul a fost oprit de șoferi, iar reprezentanții ISU transmit că șoferul a reușit să decupleze și să salveze de la incendiu capul tractor.
Comentariile portalului
== MAI-AURELIUS -- POLITZAI ESTI ASA I? --SE VEDE DUPA CUM AI BUBUIT -- ARTICOLUL E DIN 2016 --UNDE DRK VA GASESTE MARESHALUL SI APOI SPUNE == ASTIA SUNT COLEGII MEI -- SCARBA (...)
== FELICITARI -- AVOCATULUI == E LUCRU MARE IN ARRADUL SECURIST FANARIOT == E ORASUL EPOLETZILOR CONTROLAT PRIN PROTOCOALE SI INTZELEGERI CU SANTAJ == SCARBA MI E == CE AVOCAT A AVUT ? E BUN PT (...)
Ești prost informat, dar nu asta contează. Polițiștii trag lunar, cu Beretta de 9 mm, cel puțin 10 cartușe pe tragere. Așadar, Popică Sebi să stea (...)