Târgul Transport-AR revine între 8 și 10 iunie la Expo Arad

Comunicat. Cel mai mare eveniment din vestul țării dedicat transporturilor, în organizarea Camerei de Comerţ, Industrie şi Agricultură a judeţului Arad, se deschide vineri, 8 iunie 2018, la Expo Arad.
Ajuns anul acesta la cea de-a 25-a ediţie, TRANSPORT-AR este locul ideal pentru lansarea de noi produse și servicii și oferă vizitatorilor posibilitatea de a vedea ultimele tendințe în domeniu pentru că reunește mărci de renume.
Timp de trei zile, vizitatorii au ocazia să discute cu jucătorii cei mai reprezentativi din domeniul transporturilor, să admire mașini luxoase, elegante ori sport, autoturisme noi şi rulate.
În premieră la TRANSPORT-AR, Retromobil vine cu o impresionantă expoziţie de maşini de colecţie din 1934 – 1988, iar pasionaţii de maşini vor putea admira şi o expoziţie de vehicule, ediţii limitate!
Programul de vizitare este următorul:
Vineri 8.06, 11:00 – 18:00
Sâmbătă 9.06, 10:00 – 18:00
Duminică 10.06, 9:00 – 16:00.
Comentariile portalului
Da.. Canalizare de pe vremea ocupării austro-ungariei... Pentru ăștia "deștepți" de la muzeu, v-aș informa ca Aradul are tunele subterane care duc la cetatea Aradului(cea de (...)
Demolatorul Hororis Cauza, merită o statuie cu girofar!😜 P.s. soclul să fie cat se poate de înalt, cică tare-i put picioarele.
In momentul in care cercetezi in stare de libertate o persoana acuzata de faptuirea a doua crime in mod sigur poti fi acuzat de favorizarea infractorului si chiar de complicitate !