Pola Zilei: Unde să se mai ducă ANAFUL în Arad?





Interesul arătat de cititori marilor probleme ale urbei ne dau aripi de libelulă, și remarcăm de sus echilibrul arădenilor cu privire la întrebarea din pola noastră anterioară: nu contează unde-i focul, fum să iasă!
Și pentru că vizita ANAFULUI din Deva la Wings și Old Lady’s Pub s-a lăsat cu amenzi colosale pe de o parte, iar pe de alta cu scrâșnete de dinți mai ca la Las Vegas, punem și noi întrebarea:
Unde să se mai ducă?
Comentariile portalului
Ramane de vazut ce va fi dupa instalare, dezastrul e iminent oricum, vom vedea cum se potriveste guvernarea unei tari cu administrarea unui oras sau judet dar cat timp accepta( (...)
Falcă e mult mai mult decât bolojan Uitați vă la Cum arată Aradul față de Oradea de ce nu este pomenit și numele acestui ctitor de Arad el (...)
Să ne ferească Dumnezeu că acest imbecil să ajungă prim ministru să nu i dați prostului puterea că s a văzut cât de Răzbunător este