O şoferiţă de 27 de ani, lovită de o dubă SRI, care circula cu viteză pe contrasens, în Buzău





O autospecială a Serviciului Român de Informaţii a fost implicată, ieri, într-un accident de circulaţie, în localitatea Limpeziş din Buzău. scrie observatornews.ro.
Duba a lovit o maşină condusă de o învăţătoare de 27 de ani, care tocmai vira la stânga, şi s-a răsturnat. Un alt şofer, venit din spate, nu a mai putut frâna la timp şi a izbit şi el maşinile implicate în prima coliziune. Învăţătoarea a fost singura rănită în accident.
Imaginile de pe camerele de supraveghere arată că autospeciala SRI mergea cu viteză, pe contrasens, cu puţin timp înainte de accident. SRI a transmis că aşteaptă rezultatele anchetei poliţiei, înainte să deschidă propria anchetă în ceea ce priveşte accidentul.
Comentariile portalului
Ramane de vazut ce va fi dupa instalare, dezastrul e iminent oricum, vom vedea cum se potriveste guvernarea unei tari cu administrarea unui oras sau judet dar cat timp accepta( (...)
Falcă e mult mai mult decât bolojan Uitați vă la Cum arată Aradul față de Oradea de ce nu este pomenit și numele acestui ctitor de Arad el (...)
Să ne ferească Dumnezeu că acest imbecil să ajungă prim ministru să nu i dați prostului puterea că s a văzut cât de Răzbunător este