N-a mai avut răbdare! Bebeluș născut în ambulanță, la intrare în Spitalul Matern





Un echipaj de la Serviciul de Ambulanță Județean s-a deplasat astăzi în jurul orei 11:40 la Dorobanți, unde o femeie de 32 ani a intrat în travaliu.
Echipajul de Ambulanță a sosit de la Curtici și a transportat gravida la Spitalul Matern de la Arad, însă bebelușul nu a mai avut răbdare să aștepte, nașterea având loc chiar în ambulanță, la intrare în spital.
Astfel, a venit pe lume un nou născut de sex masculin de cca 3 kg. Echipajul medical transmite că nașterea a decurs fără probleme, atât mămică cât și nou născutul fiind predați personalului din spital.
Femeia s-a aflat la a șasea naștere.
Comentariile portalului
RomaniaFilm iar deraiezi. Nu am susținut niciun plăvan și niciun covrigar. Spre deosebire de tine , care ești un fanatic susținător al tripletei Piticul Diliu-Golanul-Javrila Nu (...)
Doar pare. Puteți fi ceva mai precis? Ce "cstastrofă care urmează" susțin eu? Cât despre presupunerea dvs. potrivit căreia aș vrea să "mă dau bine" pe (...)
Violenta verbala nu e cu mult sub cea fizica si faptul ca jigniti 100% din cei 47% de votanti non-Nicusor spune si asta multe d-le Marginean, recte "Să se uite cine sunt (...)