Moarte stupidă pentru un șofer dintr-un județ vecin. I s-a deschis capota mașinii în mers și s-a ciocnit cu un camion
Moarte stupidă pentru un bărbat de 82 de ani din Călan, județul Hunedoara. Acesta se deplasa vineri cu un autoturism dinspre Călan spre Simeria, când, în timp ce se angajase într-o depășire, i s-a deschis capota mașinii, transmite publicația opiniatimisoarei.ro. Aflându-se pe contrasens, autoturismul a intrat în coliziune frontală cu un camion.
Bărbatul a murit în urma accidentului.


















Comentariile portalului
Problema este a șoferilor care nu mai pot întoarce după bunul plac și a bicicliștilor care nu mai pot traversa pe bicicleta.
Pai aplicatia de ride sharing poate spune cu ce viteza circula pe tot traseul. Log-ul masinii la fel.
Chiar ar trebui și o consultare,și chiar un referendum. Menționez și zona Garii ,care este efectiv inundată,și care din păcate polarizează și boschetari,creând nesiguranță î (...)