O mașină s-a răsturnat pe autostrada A1, pe sensul de mers Nădlac spre Arad





Un autoturism în care se aflau două persoane s-a răsturnat în această după masă pe autostrada A1, sensul de mers Nădlac spre Arad, pompierii intervenind la fața locului. La momentul sosirii acestora, cele două persoane ieșiseră din mașină, iar autospeciala de descarcerare care fusese trimisă la locul accidentului a fost întoarsă din drum deoarece nu a fost nevoie de intervenția echipajului.
Pentru acordarea primului ajutor au intervenit o autospecială SMURD și o ambulanță a Serviciului de Ambulanță Județean Arad.
Potrivit ISU Arad „în urma accidentului au rezultat două victime conștiente, cooperante, neîncarcerate. Este vorba despre doi bărbați, ambii în vârstă de 29 de ani. În urma evaluării medicale, cele două persoane au refuzat transportul la spital”.
foto: ISU Arad
Citește și: CNAIR a prelungit restricțiile de circulație și pe drumurile din județul Arad
Comentariile portalului
Doar pare. Puteți fi ceva mai precis? Ce "cstastrofă care urmează" susțin eu? Cât despre presupunesrea dvs. potrivit căreia aș vrea să "mă dau bine" pe (...)
Violenta verbala nu e cu mult sub cea fizica si faptul ca jigniti 100% din cei 47% de votanti non-Nicusor spune si asta multe d-le Marginean, recte "Să se uite cine sunt (...)
Sunt cladiri de birouri, unde la aceeasi adresa sunt mai multe firme. Bineinteles ca acolo unde este un numar rezonabil, nu sute.