În timp ce târguiau un BMW „proaspăt” în Arad, trei bărbați au fost accidentați de o „blondă”





Știri Arad. Ce zi poate fi mai frumoasă, pentru tine, fan al autoturismelor, decât aceea în care te duci să-ți negociezi mașina proaspăt adusă de dealer? Ei bine… n-a fost chiar așa pentru doi arădeni, tată și fiu, care, primind probabil telefonul mult așteptat, s-au dus la UTA, în parcare, să-și vadă viitoarea proprietate, o limuzină BMW. Acolo, în timp ce inspectau mașina (aflată, cum bine ne spune unul dintre cititorii noștri, în parcarea de autobuz de la UTA) și negociau prețul, aflându-se în spatele acesteia, au fost loviți în plin de o mașină condusă, bineînțeles, de o… „blondă”. Spunem „blondă” (deși nu avem nimic cu ELE…) pentru că, deocamdată, nu cunoaștem identitatea, culoarea părului și mașina condusă de aceasta, dar știm că se ocupa cu altceva decât cu șoferia, altfel nu avea cum să nu vadă trei bărbați care discutau în fața ei.
Ca urmare, unul dintre cei trei bărbați a fost accidentat destul de grav, fiind transportat de urgență la spital, ceilalți doi suferind răni ușoare.
Foto: Doru J.
Comentariile portalului
Cu „i rest my case’ sunt perfect de acord. Cum spuneam, insistați ca un troll. Dar n-am niciun dubiu că într-adevăr credeți cu tărie toate elucubraț (...)
Situatia Ungariei e dovada esecului politicilor UE si a unui model dictatorial catre care au "alunecat"(aplicantii politicilor astea am afirmat ca le preaslaviti). Ungaria pana in trecutul nu prea (...)
Din construcție mailul are patru sau cinci bazine imense cu apă și hidranți tocmai pt. stingerea incendiilor!