Echipa de Fed Cup elvețiană, impresionată de condițiile din România





Echipa de Fed Cup a Elveției a ajuns la Cluj-Napoca, unde va juca în acest weekend împotriva României, și s-a arătat impresionată de ce a găsit în țara noastră, scrie GSP.ro.
Duelul dintre România și Elveția va avea loc între 21 și 22 aprilie în Sala Polivalentă din Cluj-Napoca, pe zgură.
Într-un mesaj pe contul de Twitter, reprezentanții forului elvețian au lăudat Sala Polivalentă din Cluj unde sunt așteptați 9.000 de spectatori.
„Un antrenament dis-de-dimineață în uimitoarea Sală Polivalentă din Cluj”, a fost descrierea unui clip postat de elvețieni pe rețeaua de socializare.
Citește continuarea pe GSP.ro
Comentariile portalului
Aveți dreptate, nu am fost atent la toate amănuntele, am insistat pe idee. Într-un comentariu anterior însă apare și această informație. Ceea ce este chiar bine, ilustrâ (...)
Se pare că v-a scăpat un detaliu! Nu doar mai marele județului a fost cel dintîi la primirea luminii, ci chiar pupila sa a fost cel care (...)
Mai este o întrebare; de ce a secretizat cnsas nota!? Din articolul de pe g4media se înțelege ca cnsas e prima oară când face asta.