Dorobanți și Iratoș vor rămâne fără apă joi





Comunicat. Compania de Apă Arad anunță că joi, 30.05.2024, vor avea loc lucrări de întreținere și mentenanță la rețeaua de distribuție în zona localităților Dorobanți și Iratoș.
Pentru executarea acestor lucrări va fi nevoie ca furnizarea apei potabile să fie întreruptă în intervalul orar 09:00-14:00. Vor fi afectate localitățile: Dorobanți, Iratoș, Variașu Mare și Variașu Mic.
Compania de Apă Arad prezintă scuze utilizatorilor afectați pentru disconfortul creat.
Comentariile portalului
acestea nu sunt dezbateri . SUNT circ la TV, balacareli, manipulari ordinare. Oamenii au parerea formata, nu mai au nevoie de asa ceva.
UTA este pe locul 4 , din primii 7 in play-off sunt 5 iar al 6-lea poate castiga play-out -ul, deci raportul nivel comision / nivel performanta cam dezonoreaza antrenorul si gasca conducatoare!
Observ multă frustrare în articolul dumneavoastră. Va scriu din diaspora. Nu sunt "dac liber". Totuși cred ca generalizarea dumneavoastră nu este de bun augur. Daca bine îmi amintesc, domnul (...)