Descoperire macabră: „Fiul meu este mort, cu un cuțit înfipt în stomac!”





Un bărbat în vârstă de 49 ani a fost găsit mort, cu un cuţit înfipt în stomac, într-un ansamblu rezidenţial din Oradea, procurorii declanşând o anchetă pentru moarte suspectă în acest caz.
Descoperirea macabră a fost făcută la sfârşitul săptămânii trecute, în cartierul Europa din Oradea. Victima a fost descoperită de un prieten de-al său, însă cea care a sunat la 112, pentru a-i anunţa decesul, a fost mama bărbatului.
„La faţa locului s-au deplasat cu operativitate poliţiştii Serviciului de Investigaţii Criminale şi Serviciului Criminalistic. Victima a fost identificată ca fiind un bărbat de 49 de ani din Oradea, iar cauza exactă a decesului urmează să fie stabilită în urma efectuării necropsiei. În acest moment nu există suspiciuni să fi fost victima vreunei infracţiuni”, a declarat, luni, purtătorul de cuvânt al Poliţiei Bihor, comisarul şef Alina Fărcuţa.
Din primele informaţii, bărbatul suferea de depresie şi şi-a pus capăt zilelor săptămâna trecută.
Citește mai multe detalii pe adevarul.ro
Comentariile portalului
Cetățene dragă, dacă tot mă citezi, fă-o cum se cuvine: "românor nu le plac "molâii șmecherași și mincinoși uneori". Cetățene dragă, voi aț (...)
De ce să întreb? Se vede cu ochiul liber ce a făcut. Că o fi fost dur, asta e. Ați condus mulți oameni și ați fost (...)
Raluca dă clasă multora în materie de jurnalism, așa că nu mă supăr deloc să primesc lecții de la ea. Dar tot Raluca dă clasă unora ca (...)