Culmea reptilelor. Un crocodil a vomitat trei ore după ce o contabilă a căzut peste el!…





S-a întâmplat în Rusia. O contabilă corpolentă de la un circ s-a împiedicat şi a căzut peste un crocodil de doi metri. Rănit a fost crocodilul, care după incident a vomitat ore întregi, iar conducerea circului a fost nevoită să-l retragă din spectacol.
Potrivit The Moscow Times, în timpul unui turneu în nordul Rusiei, autocarul în care se aflau a trecut peste o groapă şi femeia de 120 de kg a fost proiectată peste crocodilul Fedia care stătea relaxat pe podeaua maşinii. După impact, reptila a vomitat trei ore încontinuu. Vestea bună este că Fedia nu s-a ales cu leziuni interne, dar medicii veterinari i-au recomandat odihnă multă. Drept urmare, crocodilul a fost retras din spectacolul în care era vedetă.
Nici contabilei nu i-a fost tocmai bine, după ce şi-a revenit din şoc, ea a fost amendată de poliţiştii ruşi pentru că nu a purtat centura de siguranţă.
Comentariile portalului
Arghir asta ospatarul, le stie pe toate, la cate mese a servit a furat meserie de la fiecare
L-ați citit? Nu ne dați și nouă sursa, că am vrea să-l citim și noi
Aveti dreptate. Se face mare tam tam la misca, ca este mizerie la fantani. Eu frecventez zilnic fantana de la Satu Nou. Nici urma de gunoi. Deci conteaza educatia. Enorm!!!