„Colecționar” atipic în Arad. L-au prins furând indicatoare rutiere





Polițiștii Biroului de Ordine Publică au depistat în flagrant delict un tânăr care fura indicatoare rutiere.
La data de 31 iulie, polițiștii au depistat în flagrant un tânăr de 19 ani din Arad, care, aflându-se pe strada Dacilor din municipiu, sustrăgea 6 indicatoare rutiere provizorii plasate pe domeniul public.
Pe numele tânărului au fost întocmite acte premergătoare sub aspectul săvârșirii infracțiunii de furt.
Comentariile portalului
Cetățene dragă, dacă tot mă citezi, fă-o cum se cuvine: "românor nu le plac "molâii șmecherași și mincinoși uneori". Cetățene dragă, voi aț (...)
De ce să întreb? Se vede cu ochiul liber ce a făcut. Că o fi fost dur, asta e. Ați condus mulți oameni și ați fost (...)
Raluca dă clasă multora în materie de jurnalism, așa că nu mă supăr deloc să primesc lecții de la ea. Dar tot Raluca dă clasă unora ca (...)